Cristiano Ronaldo teenib Instagrami abil rohkem raha kui Juventusega.  Kes veel saavad sellest platvormist kasu?

Cristiano Ronaldo teenib Instagrami abil rohkem raha kui Juventusega. Kes veel saavad sellest platvormist kasu?

2018. aastal ulatus Portugali 49 rahvusvahelise väljaande Instagramis koguväärtus umbes 43 miljoni euroni, mis võrdub umbes 878 tuhande euroga iga kaasrahastatud postituse eest. Kokkuvõte on Buzz Bingo aastaaruandes pealkirjaga Insta Wealth, milles Cristiano Ronaldo on avaliku elu tegelane, kes on Facebooki platvormist kõige rohkem kasu saanud.

Selliste avaliku elu tegelaste nagu Jenner / Kardashian vend ja modell Emily Ratajkowski ees Lionel Messi eesotsas on Cristiano Ronaldo nimekirja kõrgema väärtusega kui Juventusega sõlmitud leping, mille väärtus on 30,6 miljonit eurot hooajal.

Varandus Insta 2018

Instagramis on kõige kasumlikum Cristiano Ronaldo

“Data-title =” Insta Wealth 2018 – Cristiano Ronaldo teenib Instagramist rohkem raha kui Juventusest. Kes veel saavad sellest platvormist kasu? – SAPO Tech ”> Varandus Insta 2018 Instagramis on kõige kasumlikum Cristiano Ronaldo

Nimekirja teisel kohal on argentiinlane Lionel Messi, kelle tulud on suurusjärgus 21 miljonit eurot, ja Ameerika modell Kendall Jenner sulges poodiumit viimase 12 kuu jooksul kogutud umbes 13,5 miljoni euroga. Kümne parema hulgas domineerivad õed Kardashianid ja jalgpallurid.

Praegu on umbes 187 miljoni jälgijaga Cristiano juba 2017. aastal muutunud Instagrami kõige kasumlikumaks kuulsuseks Euroopas, olles Hopperi koostatud edetabelis maailmas kolmandal kohal.