contador gratis Saltar al contenido

CRLV Digitalil on 2 miljonit kasutajat; teada 6 rakendusfunktsiooni | Tootlikkus

CRLV Digitalil on 2 miljonit kasutajat; teada 6 rakendusfunktsiooni | Tootlikkus

LOE: Uus rakendus asendab õpilase ID ja poole hinnaga

Rakendusel, mis on tasuta ja saadaval Androidi ja iPhone'i jaoks (iOS), on mitmeid funktsioone, mis võivad olla draiveritele kasulikud. Selle teenuse kaudu on võimalik saada PDF-dokumendi versioon, saada teateid SIM-kaardi lõpetamise kohta ja jagada kasutamist sama sõidukijuhi teiste draiveritega. seda TechTudo koguge CDT-rakendusest kuus ressurssi ja kirjeldage iga toimingut allpool.

CRLV Digitalil on 2 miljonit kasutajat; teada 6 fotorakenduse funktsiooni: Isabella Rocha / TechTudoCRLV Digitalil on 2 miljonit kasutajat; teada 6 fotorakenduse funktsiooni: Isabella Rocha / TechTudo

CRLV Digitalil on 2 miljonit kasutajat; teada 6 fotorakenduse funktsiooni: Isabella Rocha / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Väärib märkimist, et praegu kehtivad elektroonilised sõidukidokumendid: Federal Distrito, Cear, Rondnia, Gois, Pernambuco, Mato Grosso do Sul, Sergipe, Maranho, Amap, Amazonas, Santa Catarina, Rio de Janeiro, Alagoas, Paran, Mato Grosso. , Acre, Esprito Santo, Roraima, Rio Grande do Sul, Minas Gerais, Bahia ja So Paulo. Vaadake allolevas loendis toodud näpunäiteid.

1. Ekspordi digitaalne CRLV PDF-i

Sõidukidokumente saab eksportida PDF-vormingus, et saata need näiteks e-posti teel või WhatsApi kontaktidele. Mõne puudutusega saab adressaat dokumendi täieliku koopia eest ja tagant, millele on lisatud allkiri ja digitaalne sertifikaat, mis võimaldab sertifikaadi autentsust kontrollida. See PDF on kehtiv originaaldokumendi ametliku koopiana.

Digitaalset CRLV-d saab eksportida PDF-vormingus e-posti või sotsiaalsete võrgustike kaudu Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesDigitaalset CRLV-d saab eksportida PDF-vormingus e-posti või sotsiaalsete võrgustike kaudu Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Digitaalset CRLV-d saab eksportida PDF-vormingus e-posti või sotsiaalsete võrgustike kaudu Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Dokumendi eksportimiseks avage rakenduses lihtsalt sõiduki CRLV, puudutage kolme väikest valitud punkti ja valige paberitükiga tähistatud ekspordi ikoon. Toimingu tegemiseks peate sisestama rakenduse parooli.

2. Jagage samas sõidukis dokumente teiste sõidukijuhtidega

CDT rakendus võimaldab teil jagada CRLV-d teiste sama sõidukit kasutavate autojuhtidega. Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesCDT rakendus võimaldab teil jagada CRLV-d teiste sama sõidukit kasutavate autojuhtidega. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

CDT rakendus võimaldab teil jagada CRLV-d teiste sama sõidukit kasutavate autojuhtidega. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

CDT-rakendus võimaldab teil jagada dokumente ka teiste autojuhtidega, kes kasutavad sama autot. Erinevalt PDF-versioonist lisab see suvand automaatselt dokumendid teistesse draiveri CDT-rakendustesse. See tähendab, et tal on nüüd oma mobiiltelefonil liiklusjärelevalve ajal kasutamiseks tõend. See funktsioon on kasulik neile, kes rendivad sõidukit või neile, kes jagavad auto kasutamist sugulastega.

Jagamist saab teha korraga kuni viis inimest ja seda saab teha ainult sõiduki omanik, kes peab oma mobiiltelefoniga tarnimist taotlema, sisestades teiselt juhilt CPF-i.Kolmandatel isikutel peab olema CDT, mis oli varem tema nutitelefoni installitud. Pärast kättesaamist näevad välised draiverid märkmeid, kuid ei saa neid dokumente PDF-is eksportida.

3. Digitaalne CRLV-autentimine QR-koodiga

Digitaalsel CNH-l ja CRLV-l on turvalisus QR-kood Foto: Divulgao / Denatran Service PortalDigitaalsel CNH-l ja CRLV-l on turvalisus QR-kood Foto: Divulgao / Denatran Service Portal

Digitaalsel CNH-l ja CRLV-l on turvalisus QR-kood Foto: Divulgao / Denatran Service Portal

Kui registreerite rakenduses CRLV, genereeritakse krüptitud QR-kood automaatselt ja kinnitatakse rakenduse sellele sõiduki lehele. See turvakiht on ainulaadne digitaalse versiooni jaoks, kuna paberdokumentidel pole koode. Kui kasutaja peab selle dokumendi valideerima, avage QR-koodi kinnitamiseks ja kinnitage, et sõiduk on seaduslik ja võltsinguid pole vaja, vaid pääsege juurde ka Serpro välja töötatud rakendusele VIO.

Lisaks CRLV-le salvestab CDT-rakendus ka kasutaja CNH Digitali. Sel moel pääseb autojuht digitaalses keskkonnas reisile kahele kohustuslikule dokumendile, pääsedes hõlpsalt, organiseeritud ja ametlikul viisil juurde kahele märkmele. Tuleks selgitada, et CRLV registreerimiseks rakenduses ei pea CNH olema, kuna registreerimine on sõltumatu.

Kuidas registreeruda CNH Digital ja aktiveerida teenuseportaalis

Kuidas registreeruda CNH Digital ja aktiveerida teenuseportaalis

5. Kasutage dokumendi kaitsmiseks parooli

CDT-l on parool, mis kaitseb CRLV ja CNH Digital Photo: Reproduo / Rodrigo FernandesCDT-l on parool, mis kaitseb CRLV ja CNH Digital Photo: Reproduo / Rodrigo Fernandes

CDT-l on parool, mis kaitseb CRLV ja CNH Digital Photo: Reproduo / Rodrigo Fernandes

CDT kaitseb juurdepääsu dokumentidele, küsides neljakohalist parooli, mille kasutaja peab registri loomisel looma. Iga kord, kui peate dokumendile juurde pääsema või mõnda toimingut tegema, küsitakse rakenduses seda koodi. Autojuhid saavad teenuste avamiseks kasutada ka oma biomeetrilisi võimalusi, näiteks sõrmejälgi, mis on mobiiltelefonil juba registreeritud.

6. Teatamine mäletan sõiduk ja CNH lõpp

CDT saadab juhile ka hoiatuse, kui platvormil registreeritud sõiduk peab läbima a mäletan. Hoiatused teavitavad tuvastatud puudustest ja remondita jätmise riskidest ning pakuvad vastutustundlikele ettevõtetele teeninduskanaleid. Autojuhte teavitatakse ka sellest, millal nende riiklik SIM-kaart aegub, 30 päeva ette, et nad saaksid aegunud dokumentide alusel sõiduplaani koostada ja mitte reisida.

Kuidas saate Interneti kaudu lõpliku CNH-i? Esitage TechTudo foorumis küsimusi.

Kas soovite teada kõike mobiiltelefonide, mängude, rakenduste ja muu elektroonika maailmast? Vaata meid YouTube'i kanalid: