CS: GO: vaadake mängu kõige kallimaid esemeid ja nahku

Saage aru, kuidas CS: GO nahaturg liigutab iga päev tuhandeid dollareid ja selle esemed on hetkel kõige kallimad

Veebimängude tekkimisel on üks asi, mis mängijate tähelepanu alati köidab nahk. Kosmeetikatarbed, mis muudavad tegelaste ja relvade välimust ning see on ahnuse objekt mängu kõige innukamate seas.

Suure turu jaoks nahk mida mängijad ja isegi spetsiaalsed poed iga päev uurivad, otsustasime koostada nimekirja nahk kõige kallim täna CS: GO, üks kuulsamaid mitmikmänge maailmas ja ka see, kuidas see miljonäride turg toimib.

Enne registreerumist siiski nahk, peame mõistma, kuidas nende esemete hinnad toimivad ja kui väikesed asjad võivad muuta sadu reaale. Sügava naha väärtuse määravad 3 olulist tegurit CS: GO:

Ujuk (Kõikumine)

Esimene hinnang, mis tuleb teha, on ujuk relvade kohta. Ujuk põhiarv määrab selle eseme kulumise. See fraktsioneeritakse 0-st 1-ni (0,1… 0,2) ja mida suurem on väärtus, seda suurem on eseme kulumine ja sellest tulenevalt väiksem väärtus.

StatTrak

SEE StatTrak, nagu nimigi ütleb, hindab relva statistikat ja mõõdab selle kogust tapma (Surma) paneb mängija toime selle relva abil. Mida suurem number, seda suurem on skoor, kuna mängijad ihkavad sageli ajalugu selliste esemete nagu sõjamedalid järele. Indoneesias on 4 kosmeetikatoodete tüüpi CS: GO, mis on tulirelv, nuga, kindad ja kleebis, nii see on StatTrak lõpuks loetakse ainult tulirelvad ja noad.

Veiderus

Muidugi on nappus olnud alati oluline teema CS: GO, nii et esemed, mis on eksklusiivsed ainult sündmuste jaoks või mida on keerulisem näidata, tekitavad kogujaist kõige rohkem kära Nahk. On ka üksusi, mis saavad kogukonnalt nende värvi tõttu hüüdnimesid, näiteks Sinine kalliskivi, Rubiin, Saphireja Smaragd, sest peale selge esteetika on neid raskem saavutada.

CS: GO nahadNäide Blue Gem nuga CS: GO-s.

Pood CS: GO nahkade ostmiseks

Sisse nahk aastal CS: GO saab mängus mitmel viisil kätte ja sealt edasi on seal turg olemas Aur, kus kogukond saab müüa ja vahetada mänguplatvormil olevaid esemeid ametlikult ja turvaliselt. Suur probleem on see, et see raha on kinni ja pole võimalust seda näiteks pangakontole kanda.

Siis tuleb sisseostmiseks väline pood nahk CS: MINE, meeldib DMarket, mis pakub neid teenuseid kaupade ostmiseks, müümiseks ja vahetamiseks ning võimalusega viia suur osa neist piiratust kaugemale Aur.

Täna on kõige kallim CS: GO toode

Olen sorteerinud mõned kõige kallimad mängusisesed kaubad, mida müüakse väljaspool kauplusi Aur, nii saate aimu, kui suur on turg, mis liigub iga päev tuhandeid dollareid.

M4A4 | Ulgumine

CS: GO: vaadake mängu kõige kallimaid esemeid ja nahku

Meie uurimise ajal kõrgeima turuväärtusega relv oli M4A4 | Ulgumine, välisküljega: kohapeal katsetatud. Väärt rohkem kui tuhat dollarit, mis võrdub umbes 4 tuhande ja 600 reaaliga. Aururelvade kirjeldus:

„Täpsem ja vähem võimas kui selle analoog AK-47, M4A4 on automaatne CT-pĂĽss. See relv on maalitud metsiku hundikujundusega. “

Spordikindad (?) | Sõltuvus

CS: GO: vaadake mängu kõige kallimaid esemeid ja nahku

See kinnas oli seni kõige väärtuslikum ese ja selle väärtus oli üle tuhande dollari, umbes 4000 ja 300 reaali. Aurusaate kirjeldus:

“SĂĽnteetilised kangad annavad sellele sportlikule kindale ainulaadse välimuse ja vastupidavuse. Need sĂĽnteetilised kindad on valmistatud roosat ja sinist kangast. “

Liblika nuga (? StatTrak ™) | Gradient

CS: GO: vaadake mängu kõige kallimaid esemeid ja nahku

Meie nimekirja kolmandal kohal on noad, mille väärtus on üle 830 dollari, umbes 3500 reaali. Aurusaate kirjeldus:

“See on libliknuga. Seda tĂĽĂĽpi relva suurim omadus on avamisreĹľiim, mis pöörleb vabalt ĂĽmmarguse liikumisega, mis võimaldab kiiret serveerimist. Seetõttu on libliknugade kandmine paljudes riikides keelatud. Selle pĂĽssi värvimiseks kasutatakse läbipaistvat värvi, kasutades õhupintselit, mis segatakse kroomikihi peal. See polnud lihtsalt relv, see oli suurepärane jututeema – koolitusel relvakaupmees Imogen

Muidugi on relvi ja nahk odav, mis maksis paar senti ja mida mängijaskond saaks hõlpsamalt osta. Kui soovite saada miljonärinvestoriks või jätate oma relvad stiilse kujundusega, võite selle vaadata nahk jaoks CS: GO ja laadige käru.