Siapa tahu, tahu!

Cultura TV käivitab iPadi rakenduse koos lõbusa üldteadmiste viktoriiniga

Kes teab, see teab!

Olen alati olnud viktoriinimängude fänn (ĂĽldteadmiste kĂĽsimused). Jälgisin mitmes kuulsas riigis “Kes tahab olla miljonär?“Kuid ma ei leidnud Brasiilias kunagi midagi võrdset (ei, seda) Miljonimänge see pole nii tore). Seetõttu olin põnevil, kui Cultura TV sisu asepresident Eduardo Brandini meile mängu tutvustas Kes teab, see teab!, iPadi jaoks.

SEE Kes teab, see teab (QSS) tegelikult oli see 80ndate Kultuuri kuulus mängunäitus ja naaseb uues formaadis 13. mail. Ja telesaate reklaamimiseks käivitati kaunis iPadi rakendus, millel on lõbus haridustöö ajal.

IPadi versioon kasutab sama valemit, mis populaarne SongPop, nimelt võistlete oma Facebooki sõpradega, et näha, kes saab kõige rohkem punkte, mis teenitakse vastavalt sellele, kui kiiresti saate küsimused õigeks saada. Mida kiiremini vastate, seda rohkem punkte saate ja tabamuste seeria annab teile rohkem boonuseid.

Kes teab, see teab! Kes teab, see teab!

Küsimused on jagatud kategooriatesse, nagu ajalugu, sporditeadus, muusika, popkultuur ja paljud teised, mille valivad väljakutsed. Milline suurepärane võimalus õppida, lõbutseda.

Kes teab, see teab!

SEE Kes teab, see teab! saadaval App Store’is (link) iPadi versioonis. See on täiesti tasuta, ilma reklaamide ja sisemiste ostudeta. Pole põhjust seda mitte alla laadida nĂĽĂĽd. ?

Kes teab, see teab!