contador gratis Saltar al contenido

Cupertinost tulles ja sealt lahkudes: Apple kaotas olulised osad sellistes valdkondades nagu ohutus ja tervis

Cupertinost tulles ja sealt lahkudes: Apple kaotas olulised osad sellistes valdkondades nagu ohutus ja tervishoid

Cupertino saabumine ja lahkumine soojeneb jätkuvalt. Läheme sel nädalal uudiseid tooma?

Muusika

Nagu teatas Mitmesugused, veteran-muusikaajakirjanik Alex Gale määrati Apple Musicu toimetusjuhiks. Endine Billboard, Complex, XXL ja Vibe elavad Los Angeleses ja alustavad Ma'ga tööd sel nädalal, ütles Jen Robbins (projektijuhtimise direktor ja Apple'i juhtkiri).

Gale juhib meeskonda, kes vastutab kogu Apple'i muusikaplatvormidele, sealhulgas Apple Music ja iTunes, kirjutatud sisu eest mitme ristumiskohaga ülemaailmses video- ja raadioprojektis Beats 1.

Turvalisus

Pärast seitset aastat koos ettevõttega Lee Freedman (direktor ja juurdlusnõunik) lahkus Apple'ilt Facebookis positsiooni võtma. Justiitsosakonna lõpetanud teda krediteeritakse küberprogrammi Ma loojaga, kus ta juhib enne uurimise direktoriks edutamist küberuurimismeeskonda.

Jah, tema ülesandeks on lekete ärahoidmine ja Apple'i uurimisrühma jälgimine, kes jälgib, kuidas soovimatu teave ja tooted teevad pealkirju kogu maailmas. Ta vastutab lisaks Apple'is lastivarguste, jaemüügiprobleemide ja muude turvaküsimuste üle ka julgeolekuküsimustes ametiasutustega töötamise eest. Apple'i uus turvajuht nüüd Jessica Kirschbraun.

Video

Vastavalt Mitmesugused, Palgatakse Disney tehnoloogia tütarettevõte BAMTech Kevin Swint saada kauaoodatud vanem asepresidendiks ja peadirektoriks voogesitatud videomeelelahutushiiglane ning ka peagi startiv Apple.

Swint alustas oma karjääri Walmartis, juhtides digitaalseid tooteid ja teenuseid. Apple'is on ta iTunes'i filmiäri juht ja juhib rahvusvaheliste kaupluste laiendamise püüdlusi.

Sade

Vähem kui kaks aastat pärast töölevõtmist Stefani sõber on Maast lahkunud, nagu teatas CNBC.

2016. aastal, kui ta tööle võeti, kommenteeriti teemat tervishoiuteenuste kogukonnas laialt, kuna tegemist oli suure nimega, kes võttis tehnoloogiaettevõttes väljakutse vastu. Sellest ajast alates on Apple selles valdkonnas häid edusamme teinud, eriti funktsioonides, mille ettevõte hiljuti välja kuulutas, kus isiku haiguslugu säilitatakse iPhone'is.

Huvitaval kombel tundub, et Sõber ei lähe ühegi ettevõtte juurde, sest tema LinkedIni leht näitab teda nüüd kui "iseseisvat ettevõtjat".

kaudu 9to5Mac: 1, 2, 3; MacRumors