CyanogenMod 12.1 on nĂĽĂĽd saadaval uute Moto G, Moto E 2015 ja LG G3 mudelite jaoks

Androidi üks tugevatest omadustest on võime isikupärastada ja selle võimaluse esiletõst on kohandatud ROM-ide installimine. CyanogenMod on arendajate ja edasijõudnumate kasutajate seas üks tunnustatumaid alternatiive ning on tänaseni saavutanud ühilduvuse veel vaheseadmetega, nagu Motorola G G ja Moto E 2015. Vt allpool.

CyanogenModi arendusmeeskond teatas ROMi 12.1 levitamisest erinevatele uutele seadmetele. Veel öösel on CM 12.1 koostatud Android Lollipop 5.1.1-st ja pakub aktsiaversioonile väga lähedast kogemust koos mõnede lisafunktsioonidega, nagu näiteks uued privaatsussuvandid, teateloendur ja uus algusanimatsioon.

Enamik tootjaid, kes on lisatud CyanogenModi nimekirja, on riiklikul turul vähe tuntud, näiteks WileyFox ja Smartfen. Brasiilia kasutajate seas on aga väljakujunenud kaubamärke ja mudeleid, nagu Motorola Moto G 2015, Moto E 2015, Samsung Galaxy S5, LG G3 ja Xiaomi Mi4.

  • Kuidas saada juurlube Android Lollipopiga
androidpit cyanogenmod kangelane

CyanogenMod 12.1 teisaldatakse rohkematesse seadmetesse. / ANDROIDPIT

CyanogenModi meeskonna teatel lisandub aastaringselt uusi nutitelefone, näiteks Galaxy S6 ja LG G4, mis saavad täieliku toe võimalikult kiiresti. CM 12.1-ga ühilduvate seadmete täieliku loendi juurde pääseb selle lingi kaudu.

Niisiis, kas kasutate oma Androidis alternatiivset ROM-i?