CyberPoweri uued arvutid rikuvad töölaua seadusi

Kui soovite, et arvuti avaldaks muljet kõigile kaasaskantavatele, võib Trinity CyberPoweri valik olla just see, mida otsite. Sest lisaks võimsuse ja jõudluse tagamisele on arvutitel väga ebatavaline disain. Ja kas see pole halb asi.

Ettevõtte sõnul ei ole kolmepoolsel kujundusel ainult esteetiline funktsioon. Esiteks on põhikomponentidel oma ruum: üks protsessori ja emaplaadi jaoks, üks graafikakaardi jaoks ja teine ​​salvestamiseks.

Pealegi, kuna need asuvad eraldi tsoonides, ei mõjuta mõnede elementide temperatuur teisi ega nende toimivust.

Kuid neile, kellele meeldivad numbrid ja mitte ainult töölaua kaunis külg, pidage meeles, et Trinity rivistuses on kolm mudelit, kuid kõik need on hästi varustatud.

Algtaseme hind, mis algab 955 dollarist, võrdub 889 euroga, tagab neljatuumalise AMD A10-7700K protsessori kiirusega 3,40 GHz ja integreeritud graafikamooduli Radeon R7 6GCN koos spetsiaalse 2 GB Nvidia GTX 750Ti GPU-ga. Samuti on 8 GB DDR3 RAM-i ja kaks mäluseadet: 128 GB SSD-l ja 1 terabaiti HDD-l.

Kõige arenenumas seadmes, mis maksab 1795 dollarit, umbes 1670 eurot, on kiip kuuetuumaline Intel Core i7-5820K kiirusega 3,30 GHz, graafika on NVIDIA GeForce GTX 970, millel on 4 GB spetsiaalne mälu, millele lisandub 16 GB DDR4 RAM-i ja rohkem kui 2 TB salvestusruumi , Millest 256 GB on SSD-kettal.

Arvutid võeti kasutusele aasta alguses, kuid ettevõtted on nüüd hakanud arvutite tellimusi vastu võtma. Praegu tarnib CyberPower arvuteid ainult USA-s ja Kanadas, kuid ükski neist pole välja lülitatud, mis annab põhjalikuma ülevaate lauaarvutite tehnika tasemest.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi