Cyberpunk 2077 saabumine ja The Witcheri triloogia lõpp

Käivitage tiiser Küberpunk 2077 eetris 19. oktoobril 2012 ja 3 aastat hiljem pole meil mängu kohta veel palju teavet, kuid tundub, et see stsenaarium muutub meeskonna hea osa tõttu Punane CD Projekt määratud tööle projektiga.

Cyberpunk 2077 on paljulubav mittelineaarne rollimäng, mis on loodud tulevikus arenenud tehnoloogiaga korrumpeerunud maailmas.

Cyberpunk 2077 põhineb Küberpunk 2020, RPG mäng, mille on loonud Mike Pondsmith ja avaldanud R.

Talsoria mängud aastal ja mis põhineb peamiselt William Gibsoni ja Bruce Sterlingi teostel.

Nõia metsik jaht3 CD-stuudiod Projekt Red, kes jagavad vastutust The Witcheri mängimise eest, teatasid, et The Witcher 3 uue laienduse kallal töötab endiselt meeskond, kuid vähem:

Meeskonnad on nüüd jagatud, ütles ta Michal Nowakowski GamesRadar +. The Witcher 3: Blood and Wine töötab endiselt suure meeskonnaga [DLC]ja suuremad on juba mõnda aega Cyberpunkis töötanud.

Studio CD Projekt Red on võitnud mitmeid auhindu: parim jutustus, parim disain, aasta stuudio, aasta mäng ja parim aeg mängus.

Välja arvatud parimad stuudiopreemiad, on kõik muu otseselt seotud Nõid 3: Metsik jaht.

Vaatamata kõigile neile Nowakowski auhindadele teeb ta selgeks, et sellega on Geralt’i triloogia lõpp, ehkki ta pole välistanud ĂĽhel päeval naasmist The Witcheri maailma.

“Me ĂĽtleme alati, et see on triloogia lõpp Geralt Witcherite maailmas, “ĂĽtles Nowakowski. “Kui tulevikus midagi on, arvan, et seda on veel vara öelda.”

Tutvuge Cyberpunk 2077 teaseriga:

Vaadake Cyberpunk 2077 klipi muusikat:

Muusika: “Kuulid”, kirjutanud Dario Keeler, Pollard Berrier (Failid)

Allikas: GamesRadar +

Mulle väga meeldivad Cyberpunk 2077 jaoks mõeldud teaserid ja ma olen oodanud.

Ja sina, mida sa arvad? Kas soovite, et kogu meeskond keskenduks The Witcher 3 DLC-le?