CYCO aitab teil iPhone'i abil ravimeid võtta

Regulaarne ravimite võtmine ei ole väga lahe ülesanne: veel üks asi, mida peate päeva jooksul meeles pidama, aeg on mõnikord üsna tülikas ja kui annuse unustate, võib see teie kehale ebameeldivaid kahjustusi tekitada.

Selle olukorra ületamiseks on pakutud mitmeid lahendusi, kuid võib-olla pole ükski neist nii arukas CYCO.

Praegu on CYCO otse Hongkongist pärit Kickstarteri projekt, mis tõotab olla "nutikas pillikarp" ja täielikult integreeritud teie iPhone'i (või Androidi nutitelefoniga), saates teatisi ja hallates teie annust.

See on väikese ketta kujul, mis sobib enamikesse taskutesse, seitsme sisemise sektsiooniga, millest igaühes on väike LED, kuhu asetate igal perioodil kasutatava ravimi (või ravimi); selle kasutamise alustamiseks sünkroonige juhtum lihtsalt iOS-i ja Androidi vastava rakendusega ning sisestage rakenduse sisse oma ravimite aeg ja annus.

arvuti hakkab tööle: annuse võtmisel saadab rakendus teatise ja parempoolsest sektsioonist hakkab LED süttima; keerake lihtsalt pöördkatet, kuni sektsiooni avamine avaneb, ja pöörake katet oma pilli võtmiseks.

Anduri ülesandeks on tuvastada, kas kõik ravimid on nišist lahkunud ja kui te eksite (proovite) valesti sahtlist narkootikume saada, annab CYCO kuuldava hoiatuse, mis hoiatab teid segaduse eest.

CYCO rakendus salvestab statistikapaneelile kõik teie annusekirjed, mis näitavad, millal te võtsite ravimit õigesti (ja millist), millal viivitasite annusega või unustasite.

Rakendusel on ka funktsioon, mis ühendab selle teabe kolmanda isiku, olgu siis pereliikme või hooldajaga, kes saab teate, kui kasutaja ei võta annust või annab valesti ravimeid, näiteks lastele või vanematele, kes kasutavad lahendust.

Kas olete huvitatud? Kast on jõudnud minimaalse eesmärgini investoritele ja nende tegijatele, kes määrasid selle aasta novembri tähtajaks toodete esimeste ostjate saatmise alustamiseks.

Panustades HK 450 dollarit (umbes R $ 220), saate oma CYCO, kui tootmine algab, siis saadetakse need kõikjale maailmas.

näpunäide alates Miguel Dornaes