DABOX, “personaaltreener”, kes kogub kõik pangakontod ühte rakendusse

DABOX, “personaaltreener”, kes kogub kõik pangakontod ühte rakendusse

Seda nimetatakse DABOXiks ja see ühendab kõik pangakontod ühele platvormile, pakkudes finantssektoris personaaltreenerit. Selle rakenduse käivitas Caixa Geral de Depósitos septembris, kuid alles teisipäevast alates on see saadaval Portugali pankade klientidele.

Selleks, et kõik portugallased saaksid oma rahast rohkem kasu, kasutab rakendus analüüsimootorit, nii et kõik arvelduskonto liikumised liigitatakse erinevatesse kulukategooriatesse. Tervis, kool ja toit võivad olla mõned neist.

Lisaks annab rakendus kasutajatele isikupäraseid rahahalduse näpunäiteid ja hoiatusi, nii et kui teil on topelt võlg, ebatavaliselt madal saldo või liigsed kulutused, võite teid hoiatada. DABOX aitab kasutajatel teada ka kuu lõpus saadaolevat raha, kulude tüübi põhjal saab määrata siht- ja säästueelarve, mida jälgitakse, et aidata sissetulekuid paremini hallata.

Selle aasta lõpus lubab CGD uudiseid. Caixa selgitas oma avalduses, et peagi saavad kasutajad loota kasutajakogemuse, makse algatamise teenuste ja rohkemate pankade liitmisvõimaluste paranemisele.

DABOX-i rakendus on tasuta alla laaditav App Store’is ja Google Play poes.