DDTanki mäng aktsepteerib Android-seadmete jaoks portugalikeelset versiooni

Populaarne kordamööda laskur DDTANK sai Androidi seadmetele portugali versiooni kätte sel kolmapäeval, 9. märtsil.

DDTank brasiilia mobiil

DD paak algselt veebimäng, tasuta mängida (tasuta mängida), kuid selle edu on selline, et mäng aktsepteerib seadmete jaoks oma mobiiliversiooni Android ja kuna 2015. aastal on Brasiilias palju mängijaid Vilunud linn, mis on mängu mobiilse versiooni arendaja, premeerib sel päeval fänne 9. märts sel aastal mängu portugali versiooniga Google Plays. Vaadake allolevat reklaamilõiku:

DDTanki telefone saab määratleda kui kordusrelvade laskureid ja neil on samad põhifunktsioonid nagu brauseri versioonil, kuid kõigi mugavustega, välja arvatud sujuv kogemus, võimaldavad ainult mobiilseadmed.

Mängus on juturežiim, kus saate mänge õppides koguda esemeid ja tugevdada oma tegelaskuju. Areeni avamisega on mängijad valmis klassikaliseks PvP vastasseisuks ja vastasseis on tasandatud, vähemalt kõik minu omad kõigi teistega mängija minuga sarnasel määral. Üle maailma on rohkem kui 300 miljonit kasutajat, kuid võite olla kindel, et kui te ei soovi võrgus mängida, võite mängida ka võrguühenduseta.

DDTank on tasuta allalaaditav, kuid sellel on oste rakenduses. Mängu allalaadimiseks ja lõbutsemiseks klõpsake lingil: Android, iOS.

Noorena kogunesin inimesi, avasin Teamspeak’i ja veetsin tunde Gunboundiga. Kuna DDTank on nii sarnane, olen selle alla laadinud ja lõbus olnud ning olete DDTanki mänginud? Mängib?