DECO-le esitatud kaebustes domineeris taas telekommunikatsioon

DECO nimetab telekommunikatsioonisektorit taas üheks kaebuseks, mille enamik tema teenustest tekitab. Kampaania, arveldusperiood ja lojaalsus on tarbijate ühendustele esitatud kaebuste peamised põhjused.

DECO andmete kohaselt järgnesid 2011. aastal esitatud kaebuste nimekirjas esikohal kaubanduse, finantsteenuste ja avaliku huvi sektorid.

Möödunud aastal sai ühing päevas rohkem kui 1000 tarbijakontakti, kokku 389 920 kontakti telefoni teel, kirjalikult ja isiklikult. Üle 23 tuhande kontakti on seotud ülemäärase võla juhtumitega.

Huvitav on see, et DECO pressiteates ei viidata maapealse digitaaltelevisiooniga seotud kaebustele, mis on hiljuti Anacomiga vaielnud.

Eelmisel aastal on telekommunikatsioonivaldkond motiveerinud ligi 20% DECO-le esitatud kaebustest. Sel ajal oli Interneti-teenuse lepingute kiiruse eiramine klientide suur probleem, kes palusid abi ka tehnilise abi probleemide, kolmikmänguasjade kvaliteedi puudumise või lojaalsusperioodide konfliktide lahendamisel, teatas ühing. .

DECO väidab, et ettevõtted peaksid kaebusi kasutama tõelise juhtimisvahendina ning et „reguleerivad ja järelevalveorganid peavad tagama, et ettevõtted järgivad seadusi ega saa täielikult tugineda tarbijate kaebustele ja kaebustele”.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees