Deep Bluestacks: räägime teie turundusdirektoriga

Hiljuti kuulutasime välja Bluestacksi uue versiooni, mille peamine uudsus on asjaolu, et pioneer Android Nougati käitamisel, ja selle saab alla laadida isegi Uptodown. Tänu sellele ja kuna huvi selle väljaande vastu on suurenenud, saime rääkida Bluestacksi turundusdirektori Juri Yarovoyga, et selgitada meile, mis on uue versiooni tugevad küljed.

Pioneer Android Nougati kasutamisel arvutis

Nagu nägime oma esimeses beetaversioonis tehtud testis, oli selles versioonis mängu käivitamisel märgatav paranemine, mis finaali saabudes toob lisaks süsteemiressursside tarbimisele kaasa ka mõne pealkirja kiiruse ja jõudluse kasvu kuni 25%. Juriy võttis meie peamise lahenduse kokku.

„Nougatiga töötamisel on mitmeid eeliseid. Kõige ilmsem on ĂĽhilduvus. Ăśha enam arendajaid on oma pealkirjade käitamise minimaalse sĂĽsteeminõudena maha jätnud Android Kit-Kat’i, nagu näiteks Netmarble ja Square Enix puhul, kelle mängud kaaluvad graafika tasemel rohkem ja kasutavad teekide intensiivsemat kasutamist Android 5.0 Lollipopis või kõrgem. Meie väljatöötatud HyperG Graphics Engine’i sĂĽsteem kasutab ära Androidi mängude jaoks kõige arenenumaid API-sid ja muudab need Windowsi kasutatavate graafikakogudega arusaadavaks, luues seeläbi täpsemad simulatsioonid kui meie konkurendid. “

Ärimudel, kus võidavad kõik

Kuna me ei soovi intervjuudes korrata samu asju, mida oleme viimastel nädalatel närinud, püüame neid paljastada, kuidas see töötab, kui toetada rohkem mänge; või keskenduge Androidi simulatsioonide täiustamisele, keskendudes konkreetsetele edukatele pealkirjadele. Vastus on nende kahe segu:

“See on kaheastmeline protsess. Esiteks parandasime platvormi ĂĽldist ĂĽhilduvust, mis muutis paljud mängud ĂĽhilduvaks ĂĽksnes sĂĽsteemi simulatsiooni täiustamise tõttu. Teiselt poolt hoiame silma peal maailma edukamatel mängudel. Ă•nneks on meil kogu maailmas laialt levinud suur uurimisrĂĽhm, kes suudab välja selgitada, mida iga ĂĽksik turg vajab, pöörates põhitähelepanu tähemängule. Ma mõtlen, et viimastel kuudel oleme keskendunud palju rohkematele tiitlitele kui keskpärased, sest nad on kõige nõudlikumad mängijad, kes soovivad mängida Bluestacksi. Netmarble’i Lineage 2 Revolution on suurepärane mäng, kuid see võib teie seadme aku tĂĽhjendada 10 minutiga. Meie tarkvara kasutamine on võti, et saaksite oma lemmikmänge veelgi rohkem nautida. “

Siiani oleme kõik kokku leppinud ja selgus, et Juri Yarovoy teadis, millest ta rääkis, kui ta üritas mulle näidata, et Bluestacks on detsentraliseeritud tööriist, mis püüab eranditult pakkuda paremat mängukogemust. Püüdsin projekti mõõtmete mõistmiseks sügavamale minna, nii et küsisin, kas nad mängude toetamise osas otse stuudioga koostööd tegid:

“See on mitme teguri kombinatsioon. Teeme tihedat koostööd arendusstuudioga, kuid ma ei oska täpsustada, kuidas ja kui palju. Selge on see, et arendajad näevad meie platvormi jaoks suurt väärtust kui teist võimalust oma mängude mängimiseks.Sellised tegurid nagu keskmine aeg mängija kohta või hoidmismäär on isegi kõrgem kui näiteks mobiilseadmetel.

Ta ei andnud konkreetset nime, kuid on selge, et arendajad on neid numbreid vaadates rohkem avatud koostööks nende pealkirjade ühilduvuse parandamiseks. Tegelikult, et kõik saaksid aimu oma toodete suurusest, tõstsin minuga jagatud hämmastavate andmete hulgas välja ühe neist: Ainult ühe päevaga kasutavad Taiwani kasutajad Bluestacksi 1,3 miljonit tundi.

Tulevik: platvormi ĂĽhendamine

Me räägime paljudest muudest mängudest, nagu mĂĽĂĽtiline Supercell, või mängudest, mis tulevad sagedamini välja läänest, näiteks MOBA Arena of Valor. Ta kaitses isegi seda, et kasutajad prooviksid kõigi vahenditega oma lemmikmänge mängida, hoolimata Google Play või Apple App Store’i kehtestatud geograafilistest piirangutest. Kuigi Bluestacksi kodumenĂĽĂĽs kuvatavate mängude loend suunab Google’i poodi, näib, et midagi pole kombineeritud.

„Kuigi arvutid on mĂĽĂĽgihalvatud, on meie lahendus ainult mängudega seotud segmendis, mis platvormil jätkab mängijate kasvu. Soovime, et kui kasutajad kasutavad Bluestacksi, ei usuks nad, et mängivad oma arvutis mobiilimänge. Istuge lihtsalt mängule vastamisi, hoolimata sĂĽsteemist või masinast, mida te kasutate. Lõpuks mängib see, mida teete. Kui mõtleme näiteks Hiina turule, peame arvestama, et seal pole Google Playd. Seal on sadu turge, millest igaĂĽhel on oma rakenduste levitamise sĂĽsteem. Meie jaoks pole vahet, milliselt platvormilt mängu saate, kuid mängite seda. Austame mis tahes allalaaditava faili allikat ja me ei pane sellele pidurit. Sellest me ei räägi. “

Mis puutub viimase Bluestacks 4 versiooni väljaandmisse (ma ei taha seda nime kinnitada), siis hinnangulist väljaandmiskuupäeva pole. Olemasolev beetaversioon ei ühildu AMD protsessoritega ja nõuab Inteli protsessori lubamiseks VT virtualiseerimise tuge, vastasel juhul vajab see raskete pealkirjade käitamiseks suhteliselt võimsat masinat. Arvestades, et selline mootor nagu Unreal Engine on Androidi uusimate mängude igapäevane leib.

Bluestacks pole väike projekt. Kuna kogu elu jooksul rahastasid suurettevõtted hiiglasi mitu korda, 2017. aasta detsembris jõudis see 250 miljoni kasutajani, kinnitades ennast peamise tööriistana Androidi rakenduste käitamiseks arvutis.