Deezer: 12 näpunäidet rakenduste kasutamiseks ja nautimiseks iPhone’is (iOS)

Rakendus Deezer iPhone’ile (iOS) pakub mitmeid eksklusiivseid funktsioone, mis lubavad parandada muusika voogesituse kogemust. Platvorm võimaldab teil esitusloendeid käivitada Siri virtuaalse assistendi kaudu, jagada iMessage’i kaudu lugusid, järgida karaokelaadseid sõnu ja aktiveerida taimer, et sĂĽsteem enne magamaminekut välja lĂĽlitada. Muusikateenuste huvilised saavad nautida ka esitusloendit, kus nende profiilil on mängitud 100 viimast lugu. Need näpunäited kehtivad ka iPodi ja iPadi seadmete kohta.

Deezer pakub kuulamiseks ĂĽle 53 miljoni loo ja ĂĽle kogu maailma on ĂĽle 14 miljoni aktiivse kasutaja, saades ĂĽheks Spotify peamiseks konkurendiks muusika voogesituse turul. Seda rakendust saab kasutada ka Android-telefonides, Google’i sĂĽsteemides. Vaadake allpool mõningate trikkide loendit Apple’i seadmete parimate Deezeri funktsioonide väljavõtmiseks. Seda näpunäidet saavad kasutada nii tasuta paketi kui ka tellimuse kasutajad, mille hind algab 16,90 R $ kuus.

YouTube või Spotify Music: võrrelge muusika voogedastusteenuseid

1 6-st Deezeril on funktsioonid, mis parandavad iPhone’is muusika kuulamise kogemust – Foto: Disclosure / Deezer

Deezeril on funktsioonid, mis parandavad iPhone’is muusika kuulamise kogemust – Foto: Disclosure / Deezer

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Viimased 100 laulu, mida kuulsite

Funktsioon “Populaarseimad laulud” koondab esitusloendisse kõik viimased 100 Deezeris kuulatud lugu. Nii on võimalik kuulda teist hittlaulu või isegi leida lugu, mis sulle meeldib ja ei mäleta näiteks artisti nime. Loendi leidmiseks avage esitusloendite kogu ja leidke jaotis „Populaarseimad laulud”. Teine võimalus oma lemmiklaule märgistada on lisada need jaotisesse „Kõige otsitavamad“.

2. Jaga muusikat iMessage’i kaudu

2/6 sõpra saavad DeMezeri lugusid iMessage’i kaudu kuulata ka ilma kontota – Foto: Disclosure / Deezer

Sõbrad saavad iMessage’i kaudu Deezeri lugusid kuulata ka ilma kontota – Foto: Disclosure / Deezer

IMessage võimaldab teil Deezeri lugusid kiiresti sõpradega jagada – nad saavad loo esimesed 30 sekundit kuulata messengeris, ilma et teil oleks vaja kontot või Deezerisse sisse logitud. Loo saatmiseks avage iMessage’i vestlus ja valige rakenduse alumises ribas ikoon Deezer. Seejärel leidke rada ja jagage soovitud lugu. Laulud saadetakse kirjeldamiseks koos nime, esitaja ja singliga.

Deezeri “võlupliiats” lubab esitusloendite redigeerimise ülesande lihtsustada. Selle tööriista abil on võimalik muuta loendite nimesid, lisada kirjeldusi, kaanefotosid, kustutada laule, muuta loo järjekorda või vahetada privaatsust avaliku ja privaatse vahel. Selleks puudutage lihtsalt pliiatsiikooni, mis asub soovitud esitusloendi paremas ülanurgas. See funktsioon võib olla kasulik kasutajate rutiinides, kuna pakub platvormil aja optimeerimist.

4. Looge Siriga otsetee

3/6 Deezer on integreeritud Siriga ja võimaldab lugusid esitada häälkäskluse abil – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Deezer on integreeritud Siriga ja võimaldab lugusid esitada häälkäskluse abil – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Huvitatud isikud saavad Siri häälkäskluste abil aktiveerida jaotise „Voog”, mis koondab Deezeris konkreetsed helirajad. Valiku lubamisel on võimalik laule esitada selliste käskude abil nagu “Puuduta minu voogu” ja paluda Siril ka teie lemmikpalasid mängida või neid juhuslikult esitada. Virtuaalse abimehega sĂĽnkroonimise lubamiseks avage juurdepääs Flowle ja valige suvand “Lisa Sirile”. Teine võimalus on lubada teenuse integreerimine, lisades Deezeri otseteena Siri seadistustesse.

4/6 Deezer pakub muusikasõpradele kasulikku ressurssi – Foto: Reproductions / Raissa Delphim

Deezer toob muusikasõpradele kasuliku ressursi – Foto: Reproductions / Raissa Delphim

Ka jaotises Flow loob Deezer iga päev uusi esitusloendeid. Platvorm läheneb vastavalt teie muusikalistele eelistustele, nagu näiteks “Inspiring by” või “Explore”. Kui teile meeldib see esitusloend ja te ei soovi seda pärast uue loendi järgmisel päeval avaldamist kaotada, siis lihtsalt salvestage see oma teeki esitusloendina või lisage lood olemasolevasse kogumikku. Selleks avage soovitud voog ja puudutage nuppu “Lisa esitusloendisse”.

6. Korrastage oma esitusloend

Oma lemmiklugude kiiremaks leidmiseks saate esitusloendi lehte kohandada. Deezer võimaldab teil esitusloendeid sortida tähestiku järgi, loo, albumi või esitaja järgi. Peale selle saavad kasutajad neid sortida ka vastavalt sellele, mida olete viimati kuulnud, värskendanud või lisanud. Otsingumootor võimaldab otsida ka konkreetseid loendeid nime järgi.

7. Segage laule

5/6 Kuulake oma lemmiklaule rakenduse Deezer kaudu – Foto: JoĂŁo Balbi / TechTudo

Kuulake oma lemmikmuusikat rakenduse Deezer kaudu – Foto: JoĂŁo Balbi / TechTudo

See funktsioon võimaldab teil uue esitusloendi loomisel oma teegis olevaid lugusid juhuslikult kuulata. Funktsioon lubab takistada kasutajatel tĂĽdimast samas järjekorras lugude mängimisest. Selle nautimiseks minge lihtsalt jaotisse „Minu muusika” – seda funktsiooni saab aktiveerida ka võrguĂĽhenduseta reĹľiimis, mis on tellijatele saadaval. Järjekorras kuvatakse järgmine lugu, mida rakendus esitab.

8. SĂĽnkroonige Chromecastiga

Deezer pakub integreerimist Google Chromecastiga, mis võimaldab lemmikmuusikat kuulata nutitelerist, WiFi-ühenduse kaudu. Nii saate elavdada pidu või jagada esitusloendit kõigile naabruses asuvatele.

9. Unetaimer

Funktsioon “Hibernate” on kasulik neile, kellele meeldib muusikat kuulates magada, kuid kes ei soovi pärast uinumist kogu akut või andmesidepaketti tĂĽhjaks teha. See tööriist loob taimeri, mis peatub öösel automaatselt. Kasutamiseks avage jaotis „Minu muusika” ja valige paremas ĂĽlanurgas hammasratta nupp. Aktiveerige reĹľiim “Hibernate” ja määrake väljalĂĽlitusaeg. Nupu “Heliseaded” kaudu on võimalik juurde pääseda ka funktsioonidele, mida saate mängida.

10. Valige parim muusikakvaliteet

Deezer pakub ekvalaiserit, mis võimaldab määrata muusika kvaliteeti kategooriate “Compact”, “Balanced”, “Superior” ja “Personalized” vahel. Pidage meeles, et kvaliteetne muusika kulutab rohkem andmeid, võtab rohkem ruumi ja nõuab kiiremat Interneti-ĂĽhendust. Muusika kvaliteeditaseme määramiseks avage hammasrattaikoon ja minge jaotisse “Heliseaded”.

11. Loo laulusõnad

6/6 näitab Deezer iPhone’i rakenduses laulusõnu – Foto: Play / Rodrigo Fernandes

Deezer näitab laulusõnu iPhone’i rakenduses – Foto: Play / Rodrigo Fernandes

Karaokefännid saavad selleks kasutada Deezerit. Voogesitusplatvorm pakub reaalajas laulusõnu, nii et saate jälgida ja kaasa laulda. Rollihuvilised peaksid loo esitamise ajal puudutama kolme punkti ikooni ja vajutama mikrofoni tähistatud ikooni „Play with lyrics”. Loo täielikud sõnad kuvatakse täisekraanil.

12. Leidke uued funktsioonid

Deezer toob rakendusse endasse uued eksperimentaalsed funktsioonid. “Deezer Labs” pakub funktsionaalsust testimise etapis, mida saab kasutada enne ametlikku turule toomist. Kõigil on juurdepääs – pääsete vaid seadete menĂĽĂĽsse ja pääsete juurde “Deezer Labsile”. Pidage meeles, et ettevõtted muutuvad selles ruumis pidevalt.

Spotify Premium: kuidas esitusloendeid võrguühenduseta alla laadida? Uurige seda TechTudo foorumitest.

Deezer: vaadake muusikarakenduse imelikke funktsioone

Deezer: vaadake muusikarakenduse imelikke funktsioone