Deezer free: karantiini ajal välja antud voogesitatav muusika

Deezer pakub uutele tellijatele kolm kuud tasuta juurdepääsu kõigile tasulistele plaanidele. Möödunud reedel (27) väljakuulutatud triki eesmärk on aidata inimestel toime tulla koronaviiruse ennetava karantiiniga – ajal, mil paljud inimesed on kodus uue rutiini all ja kuulavad voogesituse teel muusikat. Plaanis on välja anda terve kataloog, mis sisaldab enam kui 56 miljonit laulu, taskuhäälingusaadet ja raadiojaama, ilma reklaamita ja võimalusega faile võrguĂĽhenduseta kuulamiseks alla laadida. Osalejad peavad maitsma hakkama kuni 30. aprillini.

#FiqueEmCasa: näpunäited ja uudised, mis aitavad teil koroonaviirust peatada

See pakkumine kehtib kõigi tasuliste Deezeri plaanide kohta: Premium, mis eemaldab reklaamid ja võimaldab teil võrguĂĽhenduseta kuulata; Pere, mis rĂĽhmitab kuni kuus pereprofiili; Ăśliõpilased, mis on suunatud õpilastele, ja Hi-Fi, mis pakub kvaliteetset muusikat. Tellimiseks minge lihtsalt Deezeri veebisaidile või rakendusele, mis on mõeldud Androidile ja iPhone’ile (iOS), valige soovitud plaan ja klõpsake valikul „Proovige kohe”. See väljaanne on varsti. Pärast kolme kuu pikkust maitsmist võetakse kasutajatelt tavapäraselt tasu.

1/3 Deezer andis karantiini hõlbustamiseks välja tasuta pakendi – Foto: Disclosure / Deezer

Deezer vabastab karantiini hõlbustamiseks tasuta plaani – Foto: Disclosure / Deezer

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Vaadake ka: Deezer: vaadake muusikarakenduse imelikke funktsioone

Deezer: vaadake muusikarakenduse imelikke funktsioone

Deezer: vaadake muusikarakenduse imelikke funktsioone

Suurema sisu pakkumiseks sotsiaalse eraldatuse ajal käivitas kaubamärk oma kanali “Vida em Casa”, mis koondab esitusloendeid, taskuhäälingusaateid ja raadiojaamu, mis võivad olla karantiinis meelelahutusvõimalused. Voogesituse abil loodud esitusloendid pakuvad muusikat, mis aitab teil kodus keskenduda, kodus trenni teha ja laisal ajal lõõgastuda.

2/3 Deezer loob sisu spetsiaalselt koronaviiruse ennetavate karantiinide jaoks – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Deezer loob sisu spetsiaalselt koronaviiruse ennetavate karantiinide jaoks – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Uuest jaotisest “Laste ellu äratamiseks” leiate valmis esitusloendeid Brasiilia lastelauludega, pidude ellu äratamise teemadega, Disney filmide heliribasid ja lugusid magama. Muude kanalivalikute hulgas on huumorisaateid, uudiste taskuhäälingusaateid koroonaviiruse ja radade kohta, mis aitavad teil olukordade ees lõõgastuda ja ärevust minimeerida.

3/3 Deezeri esitusloend aitab teil kodus lõõgastuda, töötada või treenida – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Deezeri esitusloendid aitavad teil kodus lõõgastuda, töötada või treenida – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Neile, kellele meeldib podcaste kuulata, on platvormi peamised tipphetked: muu hulgas „kursis püsimine“, „diivanil naermine“ ja „kinnised uksed ja avatud meeled“ neile, kes hoolivad vaimsest tervisest ja otsivad teavet, aga ka lõõgastuvad. keset uut koronaviiruse pandeemiat.

Tellimusega on kasutajatele kättesaadavad ka kõik Deezeri funktsioonid, näiteks isikupärastatud muusikasoovitused ja juurdepääs Brasiilia ja kogu maailma enim mängitud muusika esitusloenditele Infinite Flow ja edetabelitele. Samuti saate luua oma esitusloendeid, märkida lugusid lemmikuteks ja sirvida kogu sisu piiranguteta.