contador gratis Skip to content

Dell ja Alienware käivitavad mängijatele eksklusiivse tarkvara ja tooted

Dell ja Alienware käivitavad mängijatele eksklusiivse tarkvara ja tooted

Dell ja Alienware toovad CES 2020 välja uued sülearvutid G5 15 SE, Alienware monitorid ja eksklusiivne tarkvara mängijate vaatajaskonnale

Ligi kakskümmend aastat tagasi, vihmavarju all Dell, seda Tulnukavara teatas tööstuse esimesest mängurist sülearvutitest Pindala-51m. Ligi kaks aastakümmet hiljem Dell ja Tulnukavara maanduge edasi CES 2020 (tarbeelektroonika show 2020) näitab, miks nad on endiselt mängijate turu liidrid.

Pöörates tähelepanu avalikkusele, kes otsib kvaliteeti koos taskukohaste hindadega, Dell kohal G5 15 SE (eriväljaanne), odavamad G-seeria sülearvutid uutele mängijatele ja uued monitorid Tulnukate tarkvara mängimine. Veel üks uus asi Tulnukavara teine ​​ekraanüks tarkvara kelle ülesanne on kuvada nutitelefonis mängude jõudlust ilma ekraane vahetama või missioonist lahkuma. Vaadake peamist toodet allpool Dell sisene CES 2020.

Dell G5 15 SE sĂĽlearvuti

Mängumärkmik Dell G5 15 SE on CES 2020 kaubamärgi üks peamisi uuendusiMängumärkmik Dell G5 15 SE on CES 2020 kaubamärgi üks peamisi uudsusi

Õhuke ja elegantne sülearvuti G5 15 SE huvitav üks Dell maailma suurimal tehnoloogiaüritusel. Masin on hõbedast pakitud ja metalldetailidega. Kujundus võimaldab ekraani eraldada küljel asuvast klaviatuurist, tuletades meelde a töölauale.

seda G5 15 SE esimene märkmik alates Srie G. mobiilsideprotsessori kandmiseks AMD Ryzen 4000 H 3. põlvkond (kuni 8 südamikku / 16 lõime), paaris uue GPU-ga AMD Radeon RX 5600M. Kaks krõpsu alates AMD töötada tõhusalt, kasutades tehnoloogiat AMD SmartShift, optimeerige tööülesandeid, lisaks arukalt võimsuse ülekandmisele protsessorite vahel Ryzen ja GPU Radeon.

Dell G5 15-l on valikuline 4-tsooniline RGB-klaviatuur koos WASD-gaDell G5 15-l on valikuline 4-tsooniline RGB-klaviatuur koos WASD-ga

Ei G5 15 SE, seda Dell tööd funktsioonide arendamiseks, et parandada mängimist. Makroklahv "Mängu vahetus" Võimaldab mänguks valmis olevate võtmesätete kiiret käivitamist täiustatud jõudlusega, mis võimaldab vähendada latentsusaega ja parandada pildikvaliteeti kiiretes ja sügavates mängudes.

Keelekümblus on veelgi täielikum Tulnukate tarkvara juhtimiskeskus, mis pakub kasutajatele jaoturit perifeerse valgustuse sätete ja ka mängusiseste seadete juhtimiseks. seda tarkvara eksklusiivne, integreeritud ka nahimilise 3D-heliga, pakkudes 360-kraadist helielamust Helirekontroll. Lisaks pakub see isikupärastamiseks mitmesuguseid mänge.

Ăśksikasjad Dell G5 15 SE kohtaĂśksikasjad Dell G5 15 SE kohta

seda Dell G5 15 SE sellel on 15,6-tolline Full HD-ekraan ja valikuline värskendussagedus 144Hz. Valikuline nelja tsooni RGB-klaviatuur koos WASD-ga. Hea mänguaja säilitamiseks on sellel sülearvutil valikuline aku 68WHr.

Hinnad Dell teatas, et mängurimudel jõuab poodi 2020. aasta aprillis hinnaga 799,99 USA dollarit (umbes 3300 dollarit).

Alienware 25 mängumonitor

Alienware Gaming Monitor on 240 Hz, reageerimisaeg 1 msAlienware Gaming Monitor on 240 Hz, reageerimisaeg 1 ms

Teine uudsus, mida eeldas Showmetech eelmine nädal, pärit Tulnukavara, koos monitoriga 25 mängumonitor (AW2521HF). Monitor on valmistatud tagasiside e-spordi mängijate kogukond alates Vedel meeskond, elektrooniline spordiorganisatsioon.

Siis aga PC-mängude populaarsuse tõttu Dell selgitab, et mängijad otsivad masinaid, mis pakuvad sügavamat, reageerimisvõimelist ja paindlikku kogemust.

Mõelge sellele, ettevõte on kohal Tarbeelektroonika näitus 2020 25 tolli ja IPS-tehnoloogiaga tooted. Monitoride värskendussagedus on 240 Hz, seega kaks korda kiirem kui enamikul turul olevatel mängimonitoridel; 1 ms reageerimise aeg. Sellega Mängumonitor pakub pildikvaliteeti koos loomuliku Full HD eraldusvõimega.

IPS-paneeli abil saate Alienware 25 Gaming Monitori mis tahes nurga alt oodata ühtlaseid värveIPS-paneeli abil saate Alienware 25 Gaming Monitori mis tahes nurga alt oodata ühtlaseid värve

Tänu IPS-paneelile on igas nurgas püsivad värvid tagatud, Dell. Järgmine on tehnoloogia AMD FreeSync ja ühilduvus NVIDIA G-SYNC võimaldab sujuvat esitamist ilma ohtliku pildikvaliteedita mängimisel.

Naasnud Alienware 25 Gaming MonitoriltNaasnud Alienware 25 Gaming Monitorilt

Insener kell Dell / Alienware töö uute disainielementide lisamiseks, mis pakuvad esteetilist ja funktsionaalset atraktiivsust. seda Mängumonitor sellel on õhem, paremini reguleeritav tugi kõrguse reguleerimise markeritega ning õhukesed vertikaalsed koonused ja jalad, mis sobivad klaviatuuri alla.

A Tulnukavara näitab seda 25 mängumonitor ametlik jälgija alates Vedel meeskond ja ülemaailmne konkurents Legendide liiga. Seade peab kauplustesse jõudma alates 11. märtsist, makstes 499,99 dollarit (ümberarvestades umbes 2 040 USD).

Tulnukavara teine ​​ekraan

Alienware Second Screen on ĂĽks Delli uusi tooteid CES 2020-lAlienware Second Screen on ĂĽks Delli uusi tooteid CES 2020-l

A Dell ka kanda CES 2020 seda Tulnukavara teine ​​ekraan. See on uus kontseptsioon tarkvara mis võimaldab mängijatel näha nutitelefoni kaudu personaalarvutite jõudlust ja statistikat. See takistab kasutajal põhiekraanilt lahkumist.

Kasutage selle võimsuse aluseks olevat tehnoloogiat Dell Mobile Connect, seda Tulnukavara teine ​​ekraan sünkroonitud Tulnukate tarkvara juhtimiskeskus protsessori, GPU ja RAM-i üksikasjalike diagnooside jaoks kõik reaalajas.

Isegi esitatud Tarbeelektroonika näitus, seda Dell öelge seda tarkvara võib muutuda, sest see on vastu võetud tagasiside nagu lisafunktsioonid, mida mängijad tahavad näha.

Ettevõtete jaoks on selle uudsuse eesmärk aidata mängijaid, kellel pole alati juurdepääsu teisele monitorile, jälgida nende jõudlust mängust lahkumata. Muu teave ja saadavus pole veel avaldatud.

See on mängijate rea peamine toode Dell ja Tulnukavara sisene CES 2020. Siiani puudub teave, millal need Brasiilias käivitatakse. Muud uudised tehakse teatavaks alates homme, 7. jaanuaril, ajal Tarbeelektroonika näitus, katvusega Showmetech.