Delli sĂĽlearvutid saavad iPhone’i ekraani loomulikult sĂĽnkroonida ja peegeldada

IPhone’i sĂĽnkroonimine arvutiga on alati olnud piinlik ĂĽlesanne. Esiteks seetõttu, et ĂĽkski elusolend sellel planeedil ei tahaks saada avatud põrgukogemust iTunes arvutis, kus töötab Windows, ja teiseks seetõttu, et noh, pärast protsessi esimese osa lõpetamist pole teil palju teha – iTunes on lõppude lõpuks ĂĽsna halb ega ole failide ja andmete haldamiseks eriti intuitiivne.

Ă•nneks hakkavad mitmed tootjad seda probleemi märkama. SEE Dell teatas täna, et seda värskendatakse varsti Mobiilne ĂĽhendus, teie mobiilseadme sĂĽnkroonimistööriist, et see muutuks iPhone’i kasutajasõbralikumaks – see tarkvara töötab juba Apple’i nutitelefonidega, kuid väga pealiskaudsel viisil.

Tulevaste Mobile Connecti värskenduste peamine uudsus on selle võimalused peegelekraan iPhone’ist (ning ka iPadist ja iPod touchist) Delli sĂĽlearvutis, mida saab teha, ĂĽhendades seadme lihtsalt välguga USB-kaabli abil arvutiga.

See pole aga veel kõik: tulevaste värskenduste korral saavad kasutajad iPhone’i märguandeid vastu võtta ja tekstisõnumitele otse arvutis vastata, lisaks failide ja fotode sĂĽnkroonimisele palju intuitiivsemal viisil – võib-olla näiteks lihtsalt fotot iPhone’i aknast lohistades. mis tahes arvutis olevasse kausta.

Dell ei öelnud, kas uued funktsioonid töötati välja koostöös Apple’iga või ehitab ettevõte oma tööriistu, kasutades olemasolevaid API-sid ja tööriistu. Fakt on see nutitelefoni kasutaja Android nad on saanud sarnast funktsiooni nautida juba ĂĽle aasta ja nĂĽĂĽd pääsevad samale funktsioonile ka iPhone’i omanikud – õnneks.

Dell Mobile Connecti värskendus saabub selle aasta teises kvartalis ja see on saadaval kõigi ĂĽhilduvate Delli sĂĽlearvutite jaoks XPS, Inspiron, Vostro ja G-seeria, lisaks Alienware, töötab Windows 10; Peate alla laadima Windowsi rakenduse Microsoft Store’ist ja selle iOS-i partneritelt, mis on tasuta saadaval App Store’is.


Delli Mobile Connecti rakenduse ikoon

Bloombergi kaudu