contador gratis Skip to content

Devialet Silver Phantom, kõrge lojaalsuse hääl

Devialet Silver Phantom, kõrge lojaalsuse hääl

Testisime muljetavaldavat Devialet France'i toodetud juhtmevaba kõlarit Silver Phantom (DB245). Vaadake täielikku analüüsi.

A Hõbedane fantoom esineja juhtmevabalt, väga kõrge lojaalsus, välja töötanud Prantsuse tootja Devialet. Mudel ei vaja kasutamist kodukino või täiendav helisüsteem ja see võib töötada koos kahe või enama kõlariga Devialet, heli levitamiseks keskkonnas või maja erinevates ruumides. Siinne kaebus on selge: Tugev heli ilma moonutusteta, installitud seadmesse, milles soovite olla koonuse kujundus. Vaadake täielikku analüüsi toote kohta allpool:

Positiivsed punktid

  • Kõrgetasemeline heli ilma moonutusteta, sagedusel 16Hz kuni 25 kHz;
  • Traadita sĂĽsteem (WiFi või Bluetooth) võimalusega ĂĽhendada kuni 24 sarnast kasti;
  • ruumi kujundusdetail;

Negatiivsed punktid

  • Rasked seadmed (12 kilo);
  • LED-i töötamise kohta pole märku;
  • Google Casti ei toetata;

HiFi heli: mida?

HiFi on helisalvestuse standard ja eesmärk kastide ja stereode tegemisel.

HiFi või Suur lojaalsus (kõrge lojaalsus, vabatõlkes), heliseadme kategooriale antud nimi ja spetsiaalne salvestusvorming koos kõnelejavalmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja sisestruktuuridest resonantsi, häirete ja mehaanilise müra vähendamiseks. Eesmärk on, et seade mõjutaks stuudios tehtud originaalsalvestusi minimaalselt, oleks võimalikult lojaalne.

Helisalvestus ise toimub teatud viisil, andes faili, mis on suurem kui traditsiooniline MP3 ja ilma tihendamiseta, kasutades a kodekit või salvestusvorming, mida nimetatakseFLAC (akronüümi tähendus Tasuta kadudeta helikoodegidvõi Kadudeta / tihendatud helikodek), sama auhind muusikateenuste eest HiFi nagu Tidal. Et sügavalt aru saada, milles erinevused seisnevad HiFi standard, soovitame seda postitust külastada.

Kujundus

Devialet Silver Phantom DB245: tehtud kuvamiseks.

Siin on see selge Devialet ta ei taha, et sa oma kõlareid ruumis peidaksid. Selle asemel tehakse neist koonuse kujundus keskkonnast, futuristlike aspektide ja kaunite kontuuridega. Kõik põhiosad on valged, liikuvate aladega (kastid) hõbedased (seetõttu Hõbe"Mudeli nimes). Kasti sisselülitamise märgistusel pole LEDe, mis võib esmakordsetele kasutajatele pisut segadusse ajada. Kuid iga kord, kui sisse lülitate Kummitus, "vibreerib" külgkast, mis annab teile teada, et see on aktiivne.

Kuna see on väike, saab selle asetada hakkidele, laudadele või isegi alustele. Kuid pidage meeles, et see on väga raske, ulatub peaaegu 12 kiloni ja on üsna õrn (hõbekast võib puruneda, kui toetate seda või hoiate valesti). Vaadake, kuidas ta on erireisil Puuoks, müüakse eraldi:

Pilt tema teel olevast fantoomist, Treepod, mĂĽĂĽakse eraldi

Maaletooja sõnul tehti mudel ka väliskeskkonnale, kaitstes sädemete ja tolmu eest. Sisekujundus on tihedalt suletud, sõjalise ehitusega. Muidugi, ärge üle pingutage, kuid Hõbedane fantoom Võite dušši võtta üks kord.

Põhifunktsioonid (ja heli jõudlus)

Igasugune sarnasus mänguga "Portaal" on lihtsalt juhus.

seda Devialeti hõbedane fantoom tulevad muljetama ja 3000 vatti vägi. See mudel on toodetud materjalidega, mis on loodud heli täpsuse säilitamiseks, tagades samal ajal bassidele füüsilise löögi (karp on loodud taasesitatava heli abil vibreerima). Kokku on rakendatud 88 tehnoloogiapatenti Hõbedane fantoom, as Aktiivne motorosfäär (ACE, lühend ingliskeelsest lühendist) Aktiivne kosmosemootor), mis on erakordne viis seadme ümara kuju kirjeldamiseks, mille eesmärk on heli ühtlane edastamine kogu keskkonnas. ADevialet ütles, et see vorm on inspireeritud "Olsoni ruum"(Harry Olson on akustilise disaini pioneer), mida ettevõte nimetab" täiuslikuks akustiliseks vormiks ".

See süsteem kasutab ka a hübriidvõimendi koos analoog- ja digitaaltehnoloogiaga (ADH), mis on loodud analoogvõimendite võimsuse toomiseks A-klass digitaalse võimendi minimaalne suurus on D klass. Muud tehnoloogiad on olemas Kõlarite aktiivne sobitamine (SAM) peetakse reprodutseeritavate helidetailide täpsuseks. Koos tehnoloogiaga DSP omandiline kuuluvus, see komplekt teeb estdiocombine'is tehtud heli täpselt iga draiveriga Kummitus, reaalajas.

Erinevalt tavapärastest helisüsteemidest, kui kasutate salvestisi või laule õiges kodekis ( FLAC ilma tihendamiseta (mida me arutasime ülalpool)), on võimalik selle kasti heli suurendada kogu potentsiaalini, kaotamata seejuures kvaliteeti või kahjustades seda. Puhas heli ilma moonutuste ja küllastuseta, sissetulevate helitugevustega 16 Hz kuni 25 kHz (750 W kuni 3000 W). Helivormingut toetatakseAAC, AIFF, apt-X, Apple Lossless, FLAC, HE-AAC, MP3, OGG, Ogg Vorbis, WAV, WMA.

Toetatud seadmed

Phantom Spark Androidi rakendus või Windows Mac OS

Ole a traadita seade (juhtmevabalt, tasuta tõlkes) Devialeti hõbedane fantoomvõib töötada nagu dokitud või valimiskastvõrk ühendatud WiFi kodust või otse Bluetooth seade toetatud. Muidugi, kui soovite, saate selle kasti ikkagi ühendada stereo või teleriga optiline sisend, või kasutage a puhasEthernet.

Selle kontrollimiseks pakub ettevõte rakendust nimega Devialet Spark. See on saadaval operatsioonisüsteemidele OS 7+ (iPhone ja iPad), Android 4.4+ või Windows 7+, sealhulgas uutele Windows 10, ning arvutid ja sülearvutid, millel on Mac OSX 10.9 või uuem. See rakendus on tehtud üsna hästi ja toimib nii kasti installimisel kui ka heli valimiseks isiklikust teegist. voogesituse teenus eelistatavam. Valikute hulgas on mitmed raadiojaamad ja teenused kogu maailmasSpotify, Deezer, Tidal, Pandora, Apple Music, QOBUS ja SoundCloud. Kuigi ettevõte ei paku tõelist tuge Google Music või Google Castseda saab nutitelefonis kasutada traditsiooniliste Bluetooth-kanalite kaudu.

WiFi täiuslik, seade on ühendatud Bluetooth nagu arvuti Windows 10 ja nutitelefoni Android nad peavad töötamiseks ümber registreerima. Sel juhul võivad tarkvarauuendused tuua tulevikus täiustusi.

Kui raha ei ole probleem, on võimalik integreerida kuni 24 sellist kasti Kummitus teha koostööd, via WiFi. Seega saavad nad kõik töötada ühes naabruses või levida maja ümber. Sel juhul vajate ka juhtmevaba konnektorit nimega Dialog Hub, mis on ise välja töötatud Devialet, mis juhib kaste, mis on sarnased Philips Hue lampides nähtuga.

Spark: rakendus toob ĂĽhilduvuse nutitelefonide, tahvelarvutite ja arvutitega.

Hind ja saadavus

Jah, esmaklassiline kvaliteet ja materjalid on tasulised. Ja see teebki sellest Devialeti hõbedane fantoom see on kõneleja neile, kellele meeldib ülitäpset heli ega taha maksta selle saavutamiseks vajaliku tehnoloogia hinda. Müüa mudel Brasiilia,sellel lingil näidatud volitatud kauplustes ja turustajates, eeldatav hind 20 000,00 R $R $ 17 990,00 (värskendatud 02.02.2017).

Valmis

ADevialeti hõbedane fantoom ainulaadne kõlar, oluline verstapost kvaliteedis traadita heli. Kuid mitte kõik, kes vajavad nii palju kvaliteeti või on nõus a-teenuse eest nii palju maksma helisüsteem maja juurde. Nii et hinnang: kui kulud koormavad teid, pidage meeles, et see on hea kodukino leiad hindadest kaugel allpool. Aga kui raha pole probleem, aHõbedane fantoom on õige valik, et tagada täiuslik heli truuduse heli kogemus.

Lisateabe saamiseks vaadake reklaamvideo ja seejärel loetlege mudeli tehnilised kirjeldused:

Tehnilised andmed

Need on täielikud toote spetsifikatsioonid:

Mudel: Hõbedane fantoom (DB245)
Tootja: Devialet (toodetud Prantsusmaal)
Võimsus: 3000 W (tipp), helirõhk 105 dB / 1 m, THD 0,001%
Sageduskarakteristik: 16 Hz – 25 kHz (2 dB), 20 Hz – 20 kHz (0,5 dB)
Ăśhenduvus: IEEE 802.11a / b / g / n WiFi kahesagedusala, IEEE 802.3 (Ethernet), IEEE 802.3u (kiire Ethernet), IEEE 802.3z (Gigabaidine Ethernet), Bluetooth, AV Homeplug AV2, optiline sisend (Toslinki optiline sisend)
Toetatud sĂĽsteem: Juhib rakendus Devialet Spark, saadaval iPhone / iOS 7+, Android 4.4+, Windows 7+ ja Mac OSX 10.9+
Helivorming: AAC, AIFF, apt-X, Apple Lossless, FLAC, HE-AAC, MP3, OGG, Ogg Vorbis, WAV, WMA
Värv: Hõbedase kastiga
Mõõdud (W x H x D): 25 x 25 x 34 cm
Kaal: 12 kg
Hind: 2399,00 USDvälismaal ilma kohaliku toeta/ BRL 20 000,00 BRL Brasiilias, mida toetab tehniline abi.
Jaotus: Devialet do Brasil

Galerii pilt: