devolo tutvustab Portugali turule kolme uut elektriliiniadapterit

devolo tutvustab Portugali turule kolme uut elektriliiniadapterit

Devolo laiendab oma adapteripakkumist toitekaabel Portugali turul, muutes kättesaadavaks uue dLAN 500 WiFi, dLAN 500 duo ja dLAN 500 duo +. Rohkem kui revolutsioon ĂĽlekandekiiruses – need jätkuvad kiirusel 500Mbps – või adapteritehnoloogias endas tekivad uued seadmed alles siis, kui tehnoloogia on välja töötatud.

Viimase põlvkonna dLAN-adapterid paistavad silma väiksema suuruse ja uue kiibistiku poolest, mis võimaldab vähendada tootmiskulusid. Duo dLAN 500 saab osta hinnaga 49,90 eurot ja duo dLAN 500 + maksab 54,90 eurot – mõlemal mudelil on kaks Etherneti ĂĽhendust ja duo + sisaldab ka pistikupesa.

500 dLAN-i Wi-Fi maksab 69,90 eurot ja seda saab osta ainsana. Kaks ülejäänud mudelit saabuvad kolme või nelja nädala pärast, nagu TeK teada sai.

Kui tarbija eelistab osta, tõuseb seadme väärtus mitmekümne euro võrra stardikomplekt, millel on kaks adapterit, või võrgukomplekt, kolme adapteriga pakett.

devolo wifi

Portugal, hea turg

Lisaks kriisile ütles devolo müügijuht Nicolai Kollock TeK-le, et dLAN-seadmete turustamine Portugalis on suurenenud ja ettevõtte osakaal on nüüd riiklikul turul 85%.

Konkreetseid arve avaldamata peab Saksamaa juht Portugali turgu eratarbimise segmendis Euroopa tugevamateks.

Kuid Portugalil on Nicolai Kollocki arvamuses jätkuvalt suur tühimik: perspektiiv, mis kasutajatel on oma ettevõttes ja seadmetes, kui Internet võrgu kaudu edastab. Paljud on valinud WiFi-replikaatori ning endiselt on kahtlusi dLAN-tehnoloogia usaldusväärsuse ja turvalisuse osas.

SEE müügijuht soovib muuta seda Portugali tarbija ideed ja paljastada, et see on lähitulevikus ettevõtte üks prioriteete.

Tulevikus ja isegi 2013. aasta jooksul võiks devolo tuua turule uued dLAN-adapterid, mille kiirus võib teoreetiliselt ulatuda 700Mbps-ni, ja aastaks 2014 on eeldatavasti adapteri kiirus isegi 1Gbps.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi