Diabeet: M – rakendus, mis ei asenda arste, kuid aitab haigusi jälgida

Kuna glükoos on selle haiguse põhiline aspekt, võimaldab see rakendus teil registreerida ja jälgida oma taset, mis on konsultatsiooniks saadaval.

Rakenduse Diabetes: M teine ​​eelis on see, et see pakub toitumisandmebaasi, nii et kasutaja saab üles kirjutada, mida ta sööb, ja tal on juurdepääs toidu kohta käivale toitumisalasele teabele.

Arvestades suhkruhaigete inimeste tähtsust söögiaegadest kinnipidamisel, on rakenduste meeldetuletused veel üks oluline tööriist, mida saab rakendada ka treeningutele.

Nutitelefonide ja tahvelarvutite jaoks loodud rakendus pakub üksikasjalikke aruandeid, diagramme ja statistikat, mis võimaldab kasutajatel saata aruandeid oma arstidele e-posti teel.

Kohe pärast rakenduse allalaadimist hoiatab lahtiütlus, et esitatud teave ja statistilised andmed on mõeldud ainult diabeedi arengu jälgimiseks. Mis puutub praktilistesse raviotsustesse, siis peate rääkima oma arstiga.

Registreerimise ajal küsitakse teilt mitmesuguseid üksikasju, nimelt diabeedi tüüp ja sünniaeg. Lisaks 1. või 2. tüüpi diabeeti põdevatele inimestele saab selles rakenduses registreeruda, saavad kasutajad siseneda ka selle haigusega loomade omanikena.

Diabeet: M on saadaval PlayStore Androidi ja iOS-i versioonides.