[Dica] Kontrollige oma kulutusi GuiaBolso abil

Kui kuulute kuu keskel saabunute hulka ja kardate isegi pangas saldot näha, andke sellest vihje [GuiaBolso] see on väga kasulik. Salvesta finantskontroll sest kiri pole lihtne ĂĽlesanne, kui te pole sellel teemal eriti distsiplineeritud inimene. Võib isegi alata kuud, kui kirjutate kõik märkmikusse – või Exceli arvutustabelisse või Evernote’i -, kuid on hea võimalus jõuda sinnamaani, et asjad lähevad käest ära, olete unustanud mõned ostud turul või pagariäris ĂĽles märkida, jne.

Nii et teil on igav ja viskate kõik minema, “laske järgmisel kuul uuesti”.

Noh, GuiaBolso puhul ei pea te selle pärast enam muretsema. See 100% Brasiilia rakendus on suurepärane vahend oma kulude juhtimiseks, lisaks igakuise täieliku finantsplaneerimise võimaldamisele.

Toiming on väga lihtne ja enne selle kasutama hakkamist peate ĂĽhendama pangakonto – sisestage lihtsalt oma filiaali ja konto andmed ning e-parool. Ă„rge muretsege, sest teie andmed saadetakse turvalise ĂĽhenduse kaudu ja rakendusel on partnerlus aktsepteeritud pangaga, nii et see tehing saab toimuda. Praegu toetab ta panka ItaĂş, Bradesco, Santander, Banco do Brasil ja HSBC. Kui teie konto asub mõnes muus asutuses, saate seda käsitsi juhtida, kuid saldosid ja tehinguid peate käsitsi kontrollima. Samuti on võimalik lisada rohkem kui ĂĽks konto erinevatest pankadest.

Konto seadistamise korral on aeg kulusid kontrollida. Avakuval on meil jooksva kuu kulude kokkuvõte, saame sirvida teisi kuid – varem kulude ajalugu vaadates ja finantsprognooside kõrval.

iphone juhend

Ps: see pole minu konto

Teave on väga lĂĽhike: loetelu algab kõigi kontode konsolideeritud saldoga; kohe allpool on meil näitaja, kuidas teie kulud võrreldes kuuplaaniga toimivad, see näitab ka tulude ja kulude suhet ning lõpuks on meil diagramm, mis jagab kulud kategooriate kaupa – ostud, väljavõtmised, teler / Internet / telefon, baarid jne.

Igal teabeplokil on nende andmete ĂĽksikasjalik vaade. Kulude kategooriate kaupa vaatleme igale esemele kulutatud kogusummat koos kulude protsendiga ja igas kategoorias kuvatakse tehingud ikkagi eraldi – ei sooritatud ega apteegi nurgast võlgadega ostetud 1,70 dollarit. teatud. .

Kõik kulud on jagatud kategooriatesse ja üldiselt märgistatakse need automaatselt. Sellega võib supermarketis ostu sooritades kuuluda juba kategooriasse Ostu, apteegis olev ravim läheb Tervisesse jne. Kategooriateta kulud märgistatakse automaatselt sellistena ja saate lisaks neile pakutava kategooria muutmisele valida ka kategooria.

Tõeliselt huvitav osa on planeerimine, kuhu sisestate kõik oma tulevaste kuude kulud ja selle teabega aitab rakendus teil silma peal hoida eesmärkide täitmist, saates teateid alati, kui on olulisi tegevusi.

Teie finantsandmete turvalisuse tagamiseks võimaldab see rakendus lisaks turvakoodile sisestada ka parooli.

Vaadake meie märkmeid tema kohta:

[taq_review]

Lisaks Androidi ja iOS-i rakendustele on GuiaBolso veebiversioon, millele pääseb juurde igast arvutist.

Parim? See teenus on täiesti tasuta!

Guiabolso: Teie rahandus

Guiabolso: Teie rahandus

Kas teile meeldivad näpunäited? Kuna räägime eraorganisatsioonidest, kontrollige kindlasti ka järgmist: