[Dica] Tutvuge Fleksyga, mis on iPhone’i parim klaviatuur

Mis puutub klaviatuuridesse, siis on Apple’i vaikimisi iOS-il pakutav kirjutamisseade nõme. Ma ĂĽtlen seda, sest kui ma kasutan Androidi, on mul valida Swiftkey, parim omataoline rakendus, mida olen proovinud.

Kuid iOS 8-ga läks asi paremaks, kuna Apple lubas lõpuks kasutada kolmanda osapoole klaviatuure, avades turu Android-universumi juba tuntud ja väljakujunenud mängijatele, nagu Swiftkey, Swype jt. Ăśks neist on Fleksy, on väga tuntud oma veidi erineva välimuse poolest ja on tuntud ka kui “kiireim klaviatuur maailmas” – seda seetõttu, et brasiillane purustas klaviatuuriga kirjutamise maailmarekordi.

Minu arvates on Fleksy parim iOS-i jaoks saadaval olev klaviatuur. Swiftkey on väga pettunud ja Apple’i sĂĽsteemide versioon on sellest kaugel, kuid OK, Androidi versioon. Fleksy hoiab seevastu kõik korras, suurepärase jõudluse, suurepärase visuaali ja tõeliselt huvitavate funktsioonidega.

fleksy iphone klaviatuur

Nagu mainisin klaviatuuri ĂĽsna ebatavalise välimuse kohta, on see seetõttu, et keskjoon on teist värvi kui ĂĽlejäänud. Kuid loomulikult pole see ainult kaunistuseks, vaid see on “aktsiariba”, mis reageerib sõrmega tehtud liigutustele. Ă•ppimiskõver on väike ja ressursiga harjub kiiresti.

fleksy iphone klaviatuur

Sõna sisestamisel on see sageli vale ja klaviatuur parandab selle automaatselt. Kui soovite ikkagi kasutada sõna „vale“ (släng, lĂĽhend nagu „vc“, „pq“ jne), libistage eelmise sõna juurde naasmiseks lihtsalt ĂĽks kord sõrm ĂĽles ja sõnastikku lisamiseks kaks korda – ja rakendus seda ei tee parandab sind tulevikus.

Sõrmega vasakule libistades kustutatakse viimane sisestatud sõna, mitte ainult viimane märk. Paremale pühkides lisab rakendus punkti, mida saab teha ka kaks korda järjest tühikuklahvi koputades.

fleksy iphone klaviatuur

Rakendusvalikute avamisel on teil juurdepääs mõnele lahedale funktsioonile. Fleksyl on uute funktsioonide lisamiseks laiendussüsteem. Esialgu saate korraga kasutada kuni 3 laiendit. Nendega saate näiteks lisada numbrirea ülal või juhtida kursorit, libistades sõrmega tühikuklahvi.

fleksy iphone klaviatuur

Kui teie seade on iPhone 6 või iPhone 6 Plus, on sellel laiendus „One Hand”, mis rühmitab teie valitud ekraani ühel küljel olevad nupud, et hõlbustada sisestamist vaid ühe käega.

Klaviatuuri suuruse saate valida ka väikese, normaalse (keskmise) ja suure vahel ning lisaks on ruumi säästmise režiim, eemaldades sellel real riba ja tühikuklahvi ning tühiku sisestamiseks libistage lihtsalt sõrmega OK.

Rakendus sisaldab ka rida teemasid oma välimuse isikupärastamiseks. Esimesed 7 on tasuta ja see pakub lisapaketti hinnaga 0,99 dollarit.

IOS-i portugali portugali õigekirjakontroll pole eriti täpne, ei tööta eriti hästi ega õpi alati erisõnu. Meie testides ei olnud Fleksyl probleeme, see oli suurepärane lahendus, sest Apple’i tavaline klaviatuuriprobleem on paljude iPhone’i kasutajate, sealhulgas ka minu enda jaoks pahameele põhjus.

Uue klaviatuuri lisamiseks iOS-ile minge pärast rakenduse installimist lihtsalt jaotisse Seaded> Ăśldine> Klaviatuurid> Klaviatuurid (uuesti)> Lisa uued klaviatuurid. Tavalise Apple’i klaviatuuri eemaldamiseks puudutage nuppu „Muuda“ ja seejärel punast nuppu, mis kuvatakse nime „Portugali (Brasiilia)“ kõrval.

fleksy iphone klaviatuur

Klaviatuuri standardkeel on inglise keel, seega on vaja rakendus avada ja menĂĽĂĽs valige keel ja loendist portugali keel.

Fleksy- GIF, veebi ja Yelpi otsing

Fleksy- GIF, veebi ja Yelpi otsing

Ja kui teil on ka Android, siis loomulikult ei saa te väikese rohelise roboti versiooni rääkida.

Rakendust ei leitud poest. ?

Kas teile meeldivad näpunäited? Mida arvate klaviatuurist?