[Dica] Tutvuge Sunrise’iga, mis on ĂĽks iPhone’i parimatest kalendritest

IPhone’i ĂĽks peamisi kasutusviise on aidata kasutajatel korrastatuna pĂĽsida. Selleks on mitmesuguste ĂĽlesannete jaoks mitmeid rakendusi: meeldetuletused, märkmed ja kalender. Kuigi tavaline iOS-i kalender on “kasutatav”, ei lähe see kaugemale põhifunktsioonidest ja tänu sellele on App Store’is palju lahendusi, et saaksite oma kuupäevi ja ajakavasid hallata.

Täna räägime kalendrirakendusest Sunrise, mida peetakse mobiilseadmete jaoks ĂĽheks parimaks. Ja vaata, me räägime siin esmaklassilisest tarkvarast, sest Microsoft ostis hiljuti selle arendanud ettevõtte “ainult” 100 miljoni dollari eest.

Esimene punkt, mis mind köitis, oli visuaalneväga kena puhas ja kokkuvõtlik. Kuid loomulikult ei näe see, kes nägu näeb, südant, nii et pidin rakenduse funktsioone põhjalikumalt uurima. Sunrise peamine eelis on ühenduse loomine mitme erineva teenusega, näiteks Google, iCloud, Facebook ja Exchange, lisaks integreerimise pakkumisele mitmete teiste teenustega, nagu LinkedIn, Evernote, Google Tasks ja Meetup.

päikesetõusu iphone'i kalender

IPhone’i versiooni avakuval on praegune ja järgmine nädal kahel real, nagu traditsioonilises kalendris. Allpool on kronoloogilises järjekorras loetelu lähipäevade kulukohustustest. Lihtsalt kerige alla ja liikuge kuupäeval ĂĽlespoole, et saada ĂĽlevaade kõigest, mis ees ootab. IPadis on esialgne vaade nagu tavaline kalender, ĂĽks seinal ja päevad ĂĽle laua laiali.

päikesetõusu iphone'i kalender

Tõeliselt tore omadus on see, et see kuvatakse automaatselt ilmateade Tänaseks ja järgnevateks päevadeks jagatuna hommiku, pärastlõuna ja õhtuga jagab maksimaalset temperatuuri ja hoiatusikooni, kui on päikesepaisteline, vihmane, pilves vms. See on ideaalne varahommiku kiireks vaatamiseks, et kogu teave oleks ĂĽhes kohas – ainult iPhone’i versiooni jaoks.

Lisaks sündmustele ja kohtumistele, mis teil juba tavakontol on, pakub see ka võimalust vaadata mitut muud kalendrit, näiteks religiooni (kristlane, hindu, islami, judaistika jne), sporti, kuufaase ja palju muud.

päikesetõusu iphone'i kalender

Kui olete uudishimulik, pakume näiteid selle kohta, kuidas teiste teenustega integreerimine toimib. Oletame, et kasutate meeldetuletuste salvestamiseks Evernote’i ja Sunrise’iga ĂĽhenduse loomisel kuvatakse need meeldetuletused kalendris.

Kui olete üks neist, kes unustab pidevalt teiste inimeste sünnipäevi, näitab see ka Facebooki andmeid.

Mis kõige parem – see rakendus on täiesti tasuta.

Peale teie iPhone’i ja iPadi iOS-i versiooni on Sunrise saadaval Androidis ja töötab endiselt mis tahes brauseris veebisaidi www.sunrise.am kaudu. Samuti on Mac OS-ile ametlik rakendus.

Rakendust ei leitud poest. ?

Kuna me räägime organisatsioonidest, vaadake neid suurepäraseid näpunäiteid oma rahanduse kontrolli all hoidmiseks: [Dica] Kontrollige oma kulutusi GuiaBolso abil