Diextext uue Apple Arcade mänguga: Beyond Blue ja A Fold Apart

Nagu mu kolleeg Bruno Santana ĂĽtles: sextou uudistega Apple Arcade!

Apple’i mänguplatvorm võitis täna kaks uut tiitlit, mis on nĂĽĂĽd saadaval iPhone’i, iPadi, Apple TV ja Maci jaoks: avamere seiklused Mine sinisest kaugemale (E-Line Mediast) ja emotsionaalne Eraldi (piksevardamängudelt).

Heidame neile pilgu! ?

Mine sinisest kaugemale

Beyond Blue loojate sõnul viib see mäng teid tulevikku, kus teil on võimalus süvaveeuurija Mirai pilgu läbi uurida mere saladusi:

Äsja ilmus õigeaegselt #EarthDay: Beyond Blue? Kunagi kunagi üksinda loojatelt laseb @BeyondBlueGame teil avastada Maa viimase tundmatu piiri saladuse: meie ookeanid. Mängi kohe: apple.co/beyondblue

Teie ja teie äsja moodustatud uurimisrühm kasutavad uuendusliku tehnoloogia abil ookeani nägemiseks, kuulmiseks ja suhtlemiseks sisukamatel viisidel kui kunagi varem. Mängus on esile tõstetud narratiiv, puutumatute maailmade uurimine ja seiklused, mis kutsuvad mängijaid ekspeditsioonide ajal olulisi otsuseid vastu võtma.

Beyond Blue on saadaval iOS / iPadOS / tvOS ja macOS jaoks.

Eraldi

Fold Apart on seevastu “väga kaasahaaravate emotsioonide torm” Daily Nest. Mängus esitatakse lugu kaugsuhetest, alates huvitavast puslest.

Mida uut on rakenduses #AppleArcade: A Fold Apart – kaasahaarav ja realistlik lugu, mis leiab aset paberivoltimise maailmas. Mängi kohe: http://apple.co/afoldapart @LRGthunder @afoldapart

Pärast seda, kui karjäärivalik sunnib neid lahku minema, lubab partner teha kõik, mis nende suhte püsimiseks vajalik. Õppige tundma loo mõlemat külge, kui paar seisis silmitsi suhtlemisraskuste ja lahkumineku tõusude ja mõõnadega. Käsitöömaailmas pabermõistatusi keerates, voltides ja lahti keerates saate aidata paaridel emotsionaalsetest barjääridest üle saada. Kuid kas armastus võidab?

Uudishimust: Fold Apart sai inspiratsiooni Lightning Rod Games’i meeskonna suhetest, kes oli mängu kallal töötanud ĂĽle nelja aasta, kuna nad olid harjunud distantsiga tegelema – kui stuudio oli Torontos (Kanada), koosnes meeskond Montreali ja isegi Victoria liikmetest. .

Fold Apart on saadaval iOS / iPadOS / tvOS ja macOS jaoks.

· • ·

Vaadake uudiseid nĂĽĂĽd Apple Arcade’ist (nõuab 10 dollari suurust liitumist kuus) ja nautige ?

MacRumorsi kaudu