contador gratis Saltar al contenido

Diggnationi esindaja Alex Albrecht väidab, et Apple'i tahvelarvutid võivad olla väga odavad

Diggnationi esindaja Alex Albrecht väidab, et Apple'i tahvelarvutid võivad olla väga odavad

Videocasti viimases osas DiggnationAlex Albrecht (Ameerika televisioonis ja Internetis tuntud tegelane) tegi lühikese kommentaari laialt arutatud TabletMaci kohta, kus ta näis teavat teavet. Esitletud Kevin Rose (kes on varem Apple'i toodetele ennustusi teinud) osaleb selles programmis ka John Hodgman, kuulsa kampaania "PC" Hankige Mac, Apple'ilt.

Mitmete toote kohta tehtud märkuste keskel ütles Albrecht järgmise lause: "Olin üllatunud, kui odav see alghinna eest oleks." See ei tähenda palju (võib-olla selle mehe jaoks võib-olla isegi irooniline), kuid minevikus oleme näinud spekulatsioone riistvara kohta, mis müüb näiteks hea hinnaga näiteks alla 700 dollari.

Arvestades Rose'i ennustust Apple'i uudistele, saab ehk videocasti keskel paljastatud peagi reaalsuseks, kuid siiski on keeruline kindlaks teha, mis on Ma-tahvelarvutite eesmärk turul. Kuigi mõned ütlevad (ja neil on juba suuri lootusi), et see keskendub e-raamatute lugemisele, väidavad teised, et see on midagi palju tavalisemat, töötades isegi Mac OS X-is (või mõne põhilisema versiooniga).

Lisaks oli Hodgmani (kes on Maci fänn) osalemine episoodis märkimisväärne, kuid mitte teema tõttu: ta rääkis ka mitu lugu oma tööst Apple'iga, tema sõnul olid iPod ja MacBook Pro esimesed asjad, mis tema jaoks võideti. Lisasin artikli algusesse isegi video tema vestlusest Rose'i ja Albrechtiga, nii et ärge kartke seda vaadata, siiski on vestluse teatud osad NSFW-d.

(AppleInsideri kaudu)