Digitaalne transiitkaart saab Face ID ühilduvuse; Vaadake muid värskendatud rakendusi
PRIJAVE

Digitaalne transiitkaart saab Face ID ühilduvuse; Vaadake muid värskendatud rakendusi

Kuidas oleks lood kursis App Store'is tuntud ja laialt levinud rakenduste huvitavate uudistega?

Digitaalse transiidi rahakott


Digitaalse liikluse rahakoti rakenduse ikoon

Oleme veebisaidile lubanud, et teie digitaalse CNH-i saab avaldada ilma Detranisse minemata.

Kui teete seda, on digitaalsed dokumendid rakenduses kaitstud neljakohalise parooliga; nüüd saate rakenduse sisenemiseks lõpuks kasutada puute- / näo-ID-d, ilma et peaksite alati parooli sisestama.

Itaucard ja Credicard


Itaucardi rakenduse ikoon: krediitkaart


Krediitkaardi rakenduse ikoon - krediitkaart

Puudutades puutetundliku / näo-ID kaitset, saavad kaks Ita krediitkaardirakendust ka selle uue asja, muutes asjad lihtsamaks neile, kellel on pangakaart.

Firefox


Firefoxi veebibrauseri rakenduse ikoon

Versioon 15.0 brauseris on tehtud väga häid parandusi privaatse sirvimisega: nüüd, kui uurite seda ja jätate rakenduse, jätkake privaatses režiimis jätkamiseks naastes oma eelistusi.

Vahelehtede korraldamiseks on ka mitu erinevat võimalust (võite valida uue vahekaardi avamiseks oma lemmikute loendi, saidi ja põhiloo Tasku, praeguse ajaloo loendi, isikupärastatud URL-ide või tühjal lehel). Lisaks saate sakke ümber korraldada, puudutades ja lohistades neid edasi-tagasi.

Gboard


Gboardi rakenduse ikoon, Google'i klaviatuur

Värskendus on lihtne, kuid suurendab märkimisväärselt nende kogemust, kes eelistavad Google'i klaviatuuri kasutada iOS-seadmes: nüüd on rakendusel nupule vajutamisel puutetundlik tagasiside (aktiveerib seadete valikud).

See ühildub ka lao ja mongoli keeltega ning funktsioonidega, mis on optimeeritud selle suuruse vähendamiseks.

SmartGym


SmartGymi rakenduse ikoon: kodutreeningutega

Üks täiuslikumaid rakendusi neile, kes soovivad omada kogu oma seeria jälgimist, kaalu ja kõike treenimisega seotud, on SmartGym saanud põhjaliku uuenduse, alustades nutika laadimise funktsioonist (uute harjutuste lisamisel analüüsib rakendus kõiki teie märkmeid ja varasemaid märkmeid; kui olete harjutust varem teinud, soovitab see teile väärtust).

Kuid uudised ei piirdu sellega, ei, vaadake seda: lisaks oma faili jagamisele SmartGym-failina saate nüüd seda jagada ka pildi ja / või tekstina; harjutusel on nüüd harjutuste nimekirjas illustreeritud pilt; Rakendus watchOS kuvab nüüd järgmise seeria (kui see erineb praegusest) taimer break ja iOS-i rakendus on nüüd olnud taimer harjutuste jaoks, mille kestus on täideviimine.

Selle lahendamiseks on meil olemas ka automaatne paroolide täitmine, iCloudi võtmehoidjas salvestatud mandaadid ja Apple Watchi vibratsioonid isegi siis, kui režiim Ära häiri.