Digitaalse identiteedi advokaat: mis see on ja kuidas see töötab

Brasiilia advokatuur (OAB) käivitas veebruari alguses rakenduse OAB Digital Wallet Androidile ja iPhone’ile (iOS). Identifitseerimine võib asendada fĂĽĂĽsilist kaarti, välistades vajaduse kanda trĂĽkitud versiooni käsitsi, mis muudab advokaatide jaoks selle lihtsamaks. Portfelli kinnitamise põhjustasid advokaadieeskirja ĂĽldmääruste artikli 32 muudatused. Selle rakenduse töötas välja föderaalnõukogu infotehnoloogia osakond ja seda saab tasuta alla laadida.

LOE: Digitaalsel CRLV-l on 2 miljonit kasutajat; vaata rakenduse funktsiooni

See rakendus on osa digitaalsete dokumentide rühmast, nagu e-Título, üliõpilase ID ja CNH Digital, mida on brasiillaste igapäevaelus laialdaselt kasutatud. Kas soovite rohkem teada saada OAB-i digitaalsest rahakotist ja kuidas seda välja saada? Vt allpool.

1/3 Siit saate teada, kuidas oma e-dokumente kätte saada – Foto: Marcela Franco / TechTudo

Siit saate teada, kuidas e-dokumente kätte saada – Foto: Marcela Franco / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Tutvuge Comare TechTudoga

OAB-i digitaalne rahakott on digitaalne dokument, mis sisaldab kõiki advokaadi füüsilisi rahakoti andmeid. Rakendus loobub käsitsi trükitud rahakoti abil ja selle eemaldamiseks laadige tarkvara lihtsalt nutitelefoni alla ja sooritage autentimise etapid.

See rakendus loodi selleks, et hõlbustada prinditud dokumentide kasutamist. “See on veel ĂĽks samm OAB digitaalsel rajal, kus kulutused on väiksemad, suurem tõhusus ja keskkonnakaitse,” ĂĽtles OABi asepresident Luiz Viana Queiroz portaalile OABPR.

OAB-i digitaalne rahakott ei ole riigi esimene digitaalne dokument – see trend on viimastel aastatel tõusuteel olnud. Brasiilias on mitmesuguseid veebirahakotte ja neid on võimalik samamoodi välja anda, rakendusi alla laadida ning andmeid ja teavet autentida. CRVL, tööluba, ĂĽliõpilasluba, SIM ja valijate registreerimine on mõned dokumendid, mida kasutajad saavad mobiiltelefoni kaudu väljastada ja mis asendavad trĂĽkitud versiooni.

2/3 rakendusest võimaldab väljastada OAB-i digitaalset rahakotti – Foto: avalikustamine / OAB-i digitaalne rahakott

Rakendus võimaldab väljastada OAB-i digitaalset rahakotti – Foto: avalikustamine / OAB-i digitaalne rahakott

OAB-i digitaalne rahakott toimib nagu trükitud dokument ja nüüd saavad advokaadid vajadusel näidata oma digitaalset rahakotti, selle asemel et kasutada trükitud versiooni. Spetsialistid peavad rakenduse alla laadima ja täitma nõutud teabe ning järgima dokumentide kinnitamiseks samm-sammult.

3. Mis on juriidiline väärtus?

Selle rakenduse kaudu on dokumentide avaldamine tasuta. Digitaalset rahakotti on aga võimalik luua ainult fĂĽĂĽsiliste dokumentidega. Iga osariik nõuab trĂĽkitud versiooni eest konkreetset väärtustasu – näiteks SĂŁo Paulos on kuutasu 306,29 R $ kuus. Mato Grosso do Sulis maksab see 101,82 R $ kuus.

3-l digitaalkaardil on juriidiline väärtus – Foto: Disclosure / OAB Digital Wallet

Digikaartidel on juriidiline väärtus – Foto: avalikustamine / OAB-i digitaalne rahakott

4. Kuidas väljastada digitaalse rahakoti OAB?

OAB-i digitaalse rahakoti väljaandmiseks peate rakenduse alla laadima ja seejärel täitma andmed (nimi, kuuluvus, sünniaeg, sünnikoht, RG, CPF, foto ja allkiri). Pärast seda sammu edastab süsteem autentimise koodi e-posti või SMS-i teel riiklikus advokaatide registris (CNA) registreeritud mobiiltelefonis. Seetõttu on oluline kontrollida, kas registreerimisandmed on ajakohased.

Pärast topeltautentimist saab professionaal juurdepääsu registripidajale, nii esmase kui ka teise taseme, ja saab valida elektroonilised dokumendid, mida ta soovib genereerida. Advokaadid võivad välistada digitaalsed rahakotid kõigist teie OAB-s registreerumistest.

Kuidas eemaldada sinise ekraani taust? Esitage kĂĽsimus TechTudo foorumis.

Kuidas CNH Digital registreerida ja teenuseportaalis aktiveerida

Kuidas CNH Digital registreerida ja teenuseportaalis aktiveerida