contador gratis Saltar al contenido

Digitaalse menüü eesmärk on aidata klientidel restorani naastes enesekindlust võita

Digitaalse menüü eesmärk on aidata klientidel restorani naastes enesekindlust võita

Tänu hiljutisele turule tulekule pole siiani andmeid restoraniga liitumise huvi kohta, kuid kollastel lehtedel on suured lootused, et see on märkimisväärne ja üleriigiline. Tasude osas ei maksa kliendid rakenduse kasutamise eest midagi. Restoranidel, kes soovivad digitaalse menüü kaudu oma teenuseid liituda ja digiteerida, on esimesed kolm kuud selles käivitusetapis tasuta, pärast mida maksavad nad 15 eurot kuus.

Peale tellimuste ja rakenduse kaudu tehtavate maksete selgitab António Alegre, et lahendus võib aidata ka restoranipinna haldamisel. “Kosmose hõivamine tagatakse laudade ettetellimisel ja sagedaste asutajate soovitatud vahemaade järgimisega.”

Teki digitaalsed menüüd “data-title =” teki digitaalsed menüüd – digitaalse menüü eesmärk on aidata klientidel usaldust restorani naasta – SAPO Tek “> Tek Digimenüü

Suhtlust saab teha ka teenuse kaudu, kusjuures töötajad võtavad vastu nutitelefonide, tahvelarvutite või isegi sülearvutite tehtud tellimusi. See süsteem sisaldab spetsiaalseid märkusi, kas koostisosade eemaldamiseks, mis teile ei meeldi või olete allergiline. “Lahendus annab kogu kogemuse jooksul klientidele võimaluse oma tellimusi isikupärastada ja väljaregistreerimisel võivad nad isegi jätta köögile märkuse, viidates mingisugusele toidutalumatusele või muudele erivajadustele”, tõstab esile António Alegre.

Uus interaktsiooni paradigma pandeemiajärgses taastamises

Ja isegi restorani poolel on tööriista eesmärk olla paindlik, pakkudes kontorit, kus töötajad saavad värskendada pakkumisi kategooriate kaupa, lisada fotosid, lisada toote kohta lisateavet, tuua esile tänaseid roogasid või tutvustusi. Lisaks saate lisada soovitusi tellimuste täitmiseks reaalajas menüü värskenduste ja haldusega.

Küsimusele, kas rakendus Digital Menu oli mõeldud ajutise vastusena pandeemia põhjustatud kriisile või võib see kujundada uue paradigma tulevastes restoranides toimuvates suhetes, vastas António Alegre, et “mõeldes, et naaseme reaalsusesse, mida teadsime enne maailma eriolukorda. . nagu öeldakse: “matke pea liiva alla” “.

Kollaste lehtede tegevjuhi jaoks tähendab “uue normaalsuse” sisestamine mõtteviisi, protseduuride ja toimimisviiside muutmist. “Kollaste menüüde digitaalse menüü lahendus põhineb pandeemia kriisi põhjustatud vajadustel, kuid see jääb püsima ja aitab kaasa sellele, et rohkem väikseid ja keskmise suurusega Portugali ettevõtteid kasutaks digitaalset universumit.”

Teki digitaalsed menüüd “data-title =” teki digitaalsed menüüd – digitaalse menüü eesmärk on aidata klientidel usaldust restorani naasta – SAPO Tek “> Tek Digimenüü

Ettevõtted ei kahtle, et kui praeguse pandeemia mõni aspekt tugevamalt esile kerkib, on see tehnoloogia sektori vastus väljakutsetele, mis on seatud kõige erinevamatele valdkondadele. “Kollaste lehtede puhul teame, et üleminek digitaalkanalitele määrab paljude ettevõtete jätkusuutlikkuse ja seega ka meie strateegilised võimalused laiendada seda võimalust kangaärile kasulike, väledate ja ohutute lahenduste ja teenustega, näidates, et digitaalsete menüüde juhtum on paradigmaatiline korrigeerimised, mida ettevõte igapäevaselt tehnoloogia panuse abil teeb. Ja seda kõike veel vajalike toimingute hõlbustamiseks, kuid nüüd juba uutel viisidel.

Lisaks uutele lahendustele on Yellow Pages pakkunud VKEde digitaliseerimist ja tuge partnerluse kaudu Altice Portugaliga, Go-Online’i tööriista kaudu. Selle eesmärk on aidata ettevõtetel, kes on pandeemia perioodil traditsiooniliste füüsiliste kanalite kaudu oma äritegevuse kasvatamise nimel hädas, minna üle digitaalsele. See tööriistakomplekt sisaldab oma veebisaitide, veebitoodete ja teenuste müügisüsteemide loomist, kuid annab neile sotsiaalvõrgustikes suurema nähtavuse, väiksemate investeeringute ja väiksema riskiga kui tavalised kanalid.

Digitaalsed menüüd on juba osalevates restoranides saadaval, kuid teenus peaks ametlikult saama järgmisel nädalal, kui huvitatud restoranid hakkavad jõud ühendama.