Digitaalse transiidi kaart (CDT) saab CNH-tähtaja

Denatran teatas digitaalse liikluse rahakoti (CDT) rakenduse uutest funktsioonidest. Varsti hakkavad Androidi ja iPhone’i (iOS) rakendused teavitama, kui CNH on peaaegu aegunud, lisaks draiveritele teatamisest, kui tagasivõtmine auto, et see saaks vajalikke samme astuda. Infrastruktuuriministeeriumiga seotud agentuuri sõnul võimaldab see rakendus teil tutvuda ka kasutajate nimel registreeritud rikkumistega. Uudiseid esitletakse sellel esmaspäeval (18) kavandatud ĂĽritusel SĂŁo Paulos.

Kuidas CDT töötab? Tutvuge rakendusega, mis pakub CNH Digitalit ja CRLV-d

Ăśks ĂĽhest CNH Digital saab uue hoiatuse ja rikkumisega seotud konsultatsiooni – Foto: Paulo Alves / TechTudo

CNH Digital saab uue hoiatus- ja rikkumisnõustamise – Foto: Paulo Alves / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

CDT on rakendus, mis kogub litsentside ja sõidukite registreerimis- ja litsentsisertifikaatide (CRLV) digitaalversioone, mida nimetatakse “sõidukidokumentideks”. Serpro välja töötatud tasuta rakendus asendab kahe dokumendi paberversiooni ja on saadaval kõikides osariikides ja föderaalringkonnas kõigile, kellel on juba traditsioonilises vormingus dokumente.

Rakenduse eeliste hulgas on trükitud versiooni asendamise võimalus, kuna sellel on sama juriidiline väärtus. Dokumendid on alati võrguühenduseta ja neid saab kasutada välklambrina, mis võib kasutajaid säästa 88,38 R $ suuruse trahvi maksmisest, kolm punkti rahakotist võtmisest ja sõiduki ootele sõitmise ootele panekust.

Autentsust saab kontrollida Vio rakenduse (endise nimega Lince) abil, mis saab lugeda rakenduse Digital Traffic Wallet loodud QR-koode. CDT suudab ka toota juhi ja sõiduki dokumentide PDF-versioone, mis on digitaalselt allkirjastatud ja sama kehtivusega kui notariaalselt kinnitatud füüsilised koopiad.

Kuidas CNH Digital registreerida ja teenuseportaalis aktiveerida

Kuidas CNH Digital registreerida ja teenuseportaalis aktiveerida