Digitaalteenuste hääleliidesed toovad kaasa kaasamise ja neil on majanduslik potentsiaal

Koos Deloite’iga läbi viidud uuring näitab, et 69% ettevõtetest soovib teha häälkäivitusega digitaalteenuseid oma klientidele kättesaadavaks ning 24% kavatseb järgmise 12 kuu jooksul investeerida uute teenuste loomisse. Deloitte partner SĂ©rgio Lee tuletab meelde, et andmetöötlusvõimsuse ja seadmete suurendamine oli kiirendanud häälkäskluste arendamist – seda tehnoloogiat on kasutatud juba ĂĽle 50 aasta.

Finants-, jaekaubandus-, telekommunikatsiooni-, tarbija- ja tervishoiuteenuste seast näitab Sérgio Lee mitmeid kasutusnäiteid, mõned neist näiteks Portugalis, näiteks telekastiga Altice.

Ka Portugali Google Cloudi kliendiinsener Tiago Sá ja Microsofti andmete ja tehisintellekti spetsialist Nelson Luciano toovad mõned näited ja juhtumid tehnoloogia rakendamiseks. Need kaks ettevõtet on mitu aastat töötanud tehisintellekti ja masinõppe, aga ka loomuliku keele kasutamise kallal ning nende käsutuses on mitu tööriista, mida ettevõtted saavad olemasolevate lahendustega integreeritult kasutada, häälbottide loomiseks, teksti kõneks tõlkimiseks ja hääl tekstiks, aga ka kasutaja “kavatsuste” ja tunnete tuvastamine “keele mõistmise” valdkonnas.

Eelmisel aastal avaldas Google Portugalis portugali keeles oma Google’i assistendi ja SNS24-ga töötati välja ĂĽks uusimaid ärijuhtumeid, et toetada kõnesid tervishoiuteenustele COVID-19-ga seotud suurenenud suhtlusperioodil. Tiago Sá selgitab, et tehnoloogia abil on võimalik ooteaegu lĂĽhendada ja rohkem teavet koguda ning see on hea näide spetsialiseerunud botist.

Microsofti Nelson Luciano tõi välja ka näiteid ettevõtte tööriistade, näiteks Outlooki integreerimisest, ja ütles, et tehnoloogia areneb väga kiiresti, olles näidanud riiklike kindlustusseltside jaoks välja töötatud digitaalsete assistentide näiteid, millel on viimastel kuudel olnud sujuvam ja järjepidevam kõne. muutub aadresside reprodutseerimisel veelgi tõhusamaks. Tarbimise poolel puudub kuupäev, mis näitaks Cortana assistendi portugali keeles Portugalis kättesaadavaks tegemist.

Lisaks kasutajatega suhtlemise lihtsustamisele on kulude vähendamine koos kõnetehnoloogia kasutuselevõtuga ĂĽks peamisi andmeid, millele viidati Deloitte’i uuringus MUDA-ga, näidates keskmiselt 33% -list kĂĽlastatavuse vähenemist ja teenuseaja vähenemist. lahendusi turule tuua. Arvud mainis veebiseminari lõpus ka AndrĂ© de AragĂŁo Azevedo, kes tõi Unbabeli ja DefinedCrowdi kui Portugali ettevõtete näite, kes selles valdkonnas rahvusvahelisel tasandil silma paistavad.