Digiteerimine: Cisco tagab võimaluse saabumise ja näitab, kuidas saate seda ära kasutada

Digitaalne transformatsioon on olnud tööstuse ja analüütikute üks suuremaid sõnumeid. Cisco toetatud IMB uuring garanteerib, et järgmise viie aasta jooksul kaotab 40% infotehnoloogiatööstuse turgu valitsevatest tegijatest täna hõivatud kohad ja kaob, kuna puudub suutlikkus nende väljakutsetega toime tulla ja uute turunõudmistega kohaneda.

IT-tarnijad on suunanud pakkumisi, et kasutada ära internetti ühendatud inimeste ja seadmete arvu suurenemise tekitatud võimalusi ning Põhja-Ameerika paistab selles strateegias silma. Mõni päev tagasi maksis ta ühendatud seadmete haldamiseks tarkvara arendava ettevõtte Jasper Technologies eest 1,4 miljardit dollarit.

“Pole ĂĽhtegi poliitikut, kes ei oleks digiteerimise teemat oma kõnes integreerinud,” rõhutas Saksamaa Cisco asepresident ja peadirektor Oliver Tuszik (pildil) visiidil ettevõtte innovatsioonikeskusesse Saksamaal. “See pole enam ainult tehnoloogia teema. Sellest on saanud kogu ĂĽhiskonna teema, ”kaitses ta.

Nendes ĂĽle kogu maailma levinud innovatsioonikeskustes – hetkel ĂĽheksa – ĂĽhendab Cisco oma partneritega jõud ĂĽhenduste ja nn asjade Interneti abil pakutavate lahenduste kallal töötamiseks. Idee on leida uusi viise tehnoloogia kasutamise suurendamiseks ja probleemide lahendamiseks muu hulgas sellistes valdkondades nagu tervis, haridus, keskkond või kaasatus.

Ürituse ajal demonstreeris ametnik lahendust, mis oli paigaldatud konteinerisse, kus Saksamaale saabunud pagulased tegid oma esimesed arstlikud kohtumised. Keel on probleem. Ettevõtte ja partneritega väljatöötatud lahendused võimaldavad teil sekunditega helistada videorakendusele enam kui 100 keeles ning teha patsientidega videokõnesid, tõlkida ja samal ajal arstile aru anda.

Teine näide on lahendus, mis kasutab naha andureid ja väikseid kaasaskantavaid seadmeid diabeetikute jaoks oluliste veresuhkru taseme mõõtmiseks sekunditega, toob välja ka Oliver Tuszik, rõhutades, et kui ühendatud seadmete arv kasvab kiiresti, suureneb seda tüüpi lahenduste potentsiaal.

Selle digitaalse ümberkujundamise potentsiaali ärakasutamine sõltub aga ettevõtte strateegia ja poliitikakujundajate edukusest kolmes valdkonnas: infrastruktuur, haridus, turvalisus, innovatsioonikultuur ja muutusteks ettevalmistumine, Cisco kaitsmine, mis usub, et asjade interneti turg on väärt 6,4 dollarit. miljardit Lääne-Euroopas aastaks 2024. Saksamaa võtab lõviosa sellest pirukast (1,1 miljardit dollarit), järgmisena tulevad Suurbritannia ja Prantsusmaa.

Põhja-Ameerika tootja üheksa innovatsioonikeskust on pühendatud erinevatele valdkondadele. Berliin on pühendunud tööstusele, logistikale ja transpordile, mis on piirkonna tugevaimad turud. See on liitunud ettevõtetega Saksamaa suurimate rahvusvaheliste ettevõtetega, ütles samal esitlusel keskdirektor Bernd Heinrichs. Kuid see püüab neelata ka startup-dünaamikat, mis on linna köitnud ning sulandunud ülikoolide ja avalik-õiguslike asutustega.

Keskmiselt kulub kaks nädalat, et teha kindlaks, kas ideest saab arendusprojekt. Ja kuue kuu pärast on järgmine etapp läbi.

Cristina A. Ferreira