Diolinux Paper Orange, uus ja kaasaegne teema teie Ubuntu jaoks koos Unityga

Tere sõbrad, kuidas läheb? Mul on hea meel tulla Ubuntu väikese teema muutmise projekti tulemusi Unityga jagama. SEE Oranž Dioliinuks paber annab süsteemile ajakohasema ilme ja mäletab ka Unity 8-d, peale materiaalse disaini elementide lisamise.

Mõni nädal tagasi otsisin Ubuntu jaoks teemat, mis pole oma värvimängus palju muutunud, mis on midagi, mis mulle meeldib ja muudab selle ainulaadseks, võrreldes teiste süsteemidega (vähemalt ma ei mäleta, milline neist kasutab oranži: P), kuid ma ei leidnud sellist, mida eelista, mis muudab välimust ja säilitab olemuse. Peale selle peab ka GTK teema järgima sama kontseptsiooni.

Siis otsustasin ĂĽhendada ja muuta Linuxi maailmast kahte suurepärast teemat Populaarsed paberiteemad ja teema GTK Flatabulous. Mulle meeldivate tulemuste saavutamiseks tegin mõlemas osas kohandusi, eriti värvis, muutsin samu Unity 8 kasutusviise kasutades ka mõningaid ikoone, näiteks käivitusprogrammi Unity, kuid võtsin endale vabaduse nurkade ĂĽmber “ĂĽmardada”.

OranĹľ Diolinuxi teema

Kui teema ilmub mitmes trükitud õpetuses siin blogides ja ka mitmes kanalivideos, küsivad paljud seda lõpuks see oli kõik ja kust ma selle sain, nii et otsustasin teiega oma isiklikku projekti jagada, loodan, et see teile meeldib!

OranĹľ Diolinuxi teema

Kuidas installida Diolinux Orange’i teema oma Ubuntu?

Enne uue teema allalaadimist ja selle kasutamise alustamist pean tänama originaalse teema tootjaid, kus sain neid muudatusi teha. Jätsin kohe teksti algusesse mõlema projekti lingi koos õpetustega, et saaksite soovi korral algse teema installida.

Pean tänama suurepärast sõpra Tiago Salemit, kes on kanalil mitu korda osalenud ja ka produtseerinud Bashi kursus Mida meil on Diolinux EAD. Ta lõi selle teema jaoks PPA hoidla, nii et siin on minu tänu kõigile, kes on aidanud.

Kui kasutate Ubuntu, saate teemade installimiseks kasutada lihtsat PPA hoidlat, kui te ei soovi installimiseks terminali kasutada, vaadake seda õpetust:

sudo add-apt-repository ppa:tiagosh/diolinux-paper-orange
sudo apt-get update
sudo apt install diolinux-paper-orange

See pakett ĂĽhildub Ubuntu 16.04 LTS Xenial ja Ubuntu 16.10 Yakkety.

Teine võimalus installimiseks on paketi allalaadimine .zip, see meetod töötab Ubuntu ja muude distributsioonide puhul, mis soovivad kasutada ikoonipakette või GTK teemasid.

Diolinuksi oranĹľi paberi teema

Sõltumata kasutatavast meetodist peate nüüd süsteemi teema muutmiseks kasutama tööriista, Ubuntus saate tavaliselt kasutada Ühtsuse näpistamine.

Teema kohandamine
Teema kohandamine
Teema kohandamine

Minge kuvaseadetesse ja valige jaotises Teema, Ikoonid ja Kursor “Paberi oranĹľ dioliinuks”, see muudab teemat täielikult, kuid kui arvate, et mõnda asja pole kohandatud, logige välja ja logige uuesti sisse.

Lõpuks, kui soovite kasutada teemana sama taustapilti:

Diolinuxi oranĹľ tapeet

Loodan, et teile meeldib teie uus Ubuntu välimus, näeme hiljem!