IGRE

Disainerid loovad faile kõigi Apple’i reklaamimaterjalidega alates selle asutamisest

Näib, et täna on Steve Jobsi asutatud ettevõtte ametlik nostalgiapäev: kui ajaloolased on kogu NeXT-i kataloogi skanninud, on meil olemas arhiiv Palju pakutakse Internetis – mis sisaldab kogu Apple’i poolt alates selle loomisest 1976. aastal toodetud reklaammaterjali.

See disainerite (ja Apple’i fännide) algatus Sam Henri Goldja idee tekkis siis, kui ta mõistis, et YouTube’i kanal Iga Apple Video juhid hakkasid sellest loobuma. Sellest ajast alates hakkas Gold jäädvustama pilte ja videoid kõigist võimalikest inimallikatest: ametlikest ja mitteametlikest Apple’i allikatest YouTube’is, Internetis levinud FTP-serveritest ning sõprade või võõraste inimeste annetustest välistest draividest, CD / DVD-delt või isegi kassettidelt. .

Otsustasin avada oma Apple’i videofailid Google Drive’is omamoodi testina, veendumaks, et kõik kuupäevad on õiged ja ma pole midagi unustanud. Vaadake ja nautige! Kommentaarid teretulnud?

Projekt on alles lapsekingades: Gold kavatseb kogu hoidla kättesaadavaks teha spetsiaalsel veebisaidil Interneti-arhiivid (Muide, fond on teatanud, et nad hostivad faile hea meelega), kuid praeguseks on see kogu kogutud materjali Google Drive’i pannud. Toiming on omamoodi eelvaade, et teised fännid saaksid kontrollida juba postitatud sisu, kontrollida, kas antud kuupäev on õige ja kas materjal on täielik.

Google Drive’is on materjal jagatud aastakĂĽmneteks ja aastateks, lisaks sellele, et App Store’is on kunstile pĂĽhendatud jaotised ja videod erinevatest Apple’i kauplustest ĂĽle kogu maailma. Meil on videoid täis loenguid, reklaame, trĂĽkireklaame, ametlikke kõrglahutusega tootefotosid, Apple’i sisemisi videoid … ĂĽhesõnaga, sinna on salvestatud kõik, mida võite ette kujutada.

Ainus probleem on see, et praegu ei saa Google Drive hakkama failide juurdepääsude arvuga ja seetõttu on mõned dokumendid võrgus vaatamiseks ligipääsmatud või kättesaamatud. Loodame, et olukord laheneb peagi, sest materjal on väga muljetavaldav.

The Verge’i kaudu


Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH