Disainerid näevad Apple'i Studio View mälestusväljaannet kumera ääristeta ekraani ja metallist korpusega

Disainerid näevad Apple’i Studio View mälestusväljaannet kumera ääristeta ekraani ja metallist korpusega

Alates Thunderbolt Display’i surmast on Apple loobunud (vähemalt kuni uue teateni) monitoride segmendi, eelistades vastutuse ĂĽleandmist partneri LG-le ja anda heakskiit Lõuna-Korea alternatiivile. Kuid see ei kustuta Apple’i peaaegu kahe aastakĂĽmne pikkust ajalugu kuulsate paneelidega – ajalugu algas 1998. aastal koos sädeleva helgiga. Apple Studio ekraan, mis käivitati selle aasta 17. märtsil (täpsemalt 20 aastat ja 2 päeva tagasi).

Selle tähtsa kuupäeva aastapäeva tähistamiseks ja lõbutsemiseks tulevikus, kus Apple (tõenäoliselt) naaseb, et luua keerukate ja suurepäraste visuaalidega displeid, on disainer Martin Hajek lihtsalt jagatud iDropNews võimalikkuse mõiste 20. aastapäeva stuudio väljapanek.

Vaata, kui ilus:

Hajeki ettekujutuses on meil siin 27-tolline kaardus OLED-paneel – jah, nii suur OLED-ekraan on väga kallis, kuid idee on näha, et Apple teeb midagi keerukat ja keerukat, ilma et peaksite kulude pärast muretsema. Monitori paksus on sama väike või isegi väiksem kui uusimatel iPhone’idel ja see tĂĽkk võtab uuesti kasutusele ikoonilise kolme jalaga kujunduse, mille Studio Display 20 aastat tagasi tõi.

Erinevalt 1998. aasta teosest on meil läikiva polĂĽkarbonaadiga korpus, mis on valmistatud ĂĽlimalt peenest metallist, eraldades 20 aastat tagasi sama läikivat õhku, kuid muud tĂĽĂĽpi materjalidega – ainult peaaegu lõpmatu lõuendi klaas häiriks jooni . monitori kõverad ja peensused Hajeki kujutluses. Ekraan on ka puutetundlik ning macOS-i värskendus pakub disaineri sõnul näpusõbralikumat näosĂĽsteemi.

20. aastapäeva stuudio välimuse kontseptsioon

Kui see kõik tundub piisavalt muljetavaldav, oodake, kuni kuulete Hajeki ideed paneeli ĂĽhenduvusest: tema meelest on 20. aastapäeva stuudioekraanil ainult toitekaabel, mis ĂĽhendub arvutiga ainult patenteeritud traadita tehnoloogia abil – suurema ĂĽhilduvuse tagamiseks lisatakse siiski Thunderbolt ja HDMI sisendid. Muidugi on disaineriks olemise hea kĂĽlg ilma tegelikkusele pĂĽhendumata see, et saate kõik väljamõeldud ideed paberile panna, mõeldes nende kõigi tehnilistele väljakutsetele, kuid võib-olla pole Apple inspireeritud?

Peale monitoride kujutas Hajek ette ka uusi Maagiline klaviatuur täiesti puutetundlik, muutuva paigutuse ja puuteplaadiga, mis teid ettevõttes hoiab:

20. aastapäeva stuudio väljanägemise kontseptsioon

See on hämmastav … igas mõttes.

iClarified kaudu