IGRE

Disainist pettunud saksa väljaanne muudab iPhone SE-st “iPhone 6 SE”

Pole kahtlust: see iPhone SE see on tehniliselt / tehniliste andmete vaatepunktist väga halb seade. Lõppude lõpuks võttis Apple praktiliselt iPhone 6s (segatud mõne iPhone 6 komponendiga) ja asetas selle iPhone 5s korpuse sisse. Kuid just see (keha 5) on mõnda inimest häirinud. Paljud inimesed, nagu mina, ootavad ja loodavad, et Apple valmistab miniatuursed iPhone 6-d (sh disain). See ei juhtunud.

Nii nagu räägime ilusast, heast ja kvaliteetsest eluasemest, on see 2013. aasta kujundus. Olgem nõus, et kolm aastat tehnoloogiaturul on praktiliselt kogu elu! ?

Teisendab iPhone SE versiooniks

Töötajad alates BILD ARVUTI just selles grupis ei nõustunud Apple’i uue seadme valimisega ja otsustasid selle muutmiseks käed tainale panna. mida nad teevad? Nad hankisid (võltsitud) Hiina rĂĽmba 4-tolliselt iPhone 6-lt ja teostasid organi täieliku komponendi siirdamise, muutes seadme “IPhone 6 SE”

Tulemust näete ülaltoodud videost ja seda artiklit illustreerivast pildist.

Ăśtlematagi selge, et see on väga keeruline ja keeruline. Kindlasti pole kellelgi võimalust sellist seadet täielikult lahti võtta ja kõik selle osad teisele korpusele tagasi viia – veelgi erinevam originaalist. Võimalus, et te ennast ära keerate, on tohutu!

Kuid kui olete julge või kui teil on iPhone garantii kaotanud (ilmselgelt pole see SE iPhone, kui te seda postitust tulevikus ei loe) ja kui rĂĽmp on purustatud, ei kõla idee enam nii absurdselt …

[via Cult of Mac]

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH