Disney avas uue voogedastusteenuse ja tähistab 2019. aasta käivitamist

Disney avas uue voogedastusteenuse ja tähistab 2019. aasta käivitamist

Disney kasutas ära eelarveaasta neljanda kvartali finantsaruannete avaldamise, et kinnitada uue voogesitusteenuse tundmaõppimise aja nimi ja aeg. Selle konkurendi turule tulek toob kaasa sisu kadumise Netflixi jaoks, mille kataloogis on praegu mitu Marveli, Tähesõdade ning Pixari filmi ja sarja.

Programmi nimeks on Disney + ja see on saadaval alles 2019. aasta lõpus. Samuti on teada, et platvorm toimib uue ja eksklusiivse sisu esitlusena, nagu näiteks Thori filmi spin-offi puhul, mille tegelaskujuks on Tom Hiddleston (Loki). keskne. Sellele järgneb muusikakeskkooli taaskäivitamine ja uus seiklus Monster Inc. universumis.

Disney tegevjuht Bob Iger teatas, et ettevõtte meediakanalid on viimase kolme kuu jooksul teeninud hinnanguliselt 6 miljardi dollari suurust tulu. See näitaja näitab 9% kasvu aasta-aastalt.

Grupi stuudiote väärtuseks on 2,2 miljardit dollarit tänu The Incredibles 2 ning Ant-Man ja Wasp edule. Ainus osakond, mis registreeris tulude vähenemist, oli interaktiivne meelelahutus, kus langus oli 2017. aasta samal perioodil 8%.

Kui soovite Disney + teenusega kursis olla, järgige seda linki.