Disney lahkub Netflixist ja avab oma voogedastusteenuse 2018. aastal

Disney, mis ei vaja tutvustamist, on avalikkusele teatanud, et võtab 2018. aastal Netflixist sisu tagasi ja plaanib avada oma voogedastusteenuse. See liikumine on turul puhtalt strateegiline, kuid mõned riigid laiendavad juurdepääsu stuudiotoodetud sisule.

Disney tegevjuht Bob Iger on teatanud, et stuudio võtab järgmise aasta Netflixi tiitlid tagasi oma tellimisteenuse jaoks, mis sünnib samuti 2018. aastal, kuid USA Netflixi kasutajad omavad Disney tiitleid kuni 2019. aastani, sealhulgas kogu materjali, mille ettevõte avaldab 2018. aastal. 2018.

Disney teenusel pole veel teadaolevat nime ega väljaandmiskuupäeva ning endiselt on teavet selle kohta, millistel riikidel, välja arvatud USA, võib olla juurdepääs teenusele.

Populaarsuse voogesituse probleemid

See voogedastusteenus on mulle alati meeldinud ja seda toetanud. Olen juba pikka aega Netflixi tellinud ja mitu kuud tellinud Amazon Prime, siis loobusin, sest sisu polnud minu jaoks nii huvitav. Kummaline on see, et nüüd, kui paljud ettevõtted on aru saanud, kui tulus on seda tüüpi sisu edastamine Interneti kaudu ja kui palju inimestele meeldib sisu niimoodi tarbida, loovad stuudiod oma teenuseid, et loomulikult maksimeerida teie kasumit ja mitte sellele loota. kolmandate isikute ettevõtted.

Netflixi originaalsisu

See suhtumise muutus mõjutas lõppkokkuvõttes otseselt Netflixi ja muid võrgus olevaid teenuseid, nagu Amazon Prime Video ise ja Hulu, mis polnud veel Brasiiliasse jõudnud, mis lõpuks kaotasid paljud oma kataloogide peamised pealkirjad ja stuudiod, andes originaalsarjadele ja filmidele kaalu. tagada abonentide suurem publik, eriti hinnamuutustega, mis peaksid toimuma selle aasta septembri alguses.

Me läheneme ajale, mil erineva sisuga kursis hoidmiseks peame tellima mitu erinevat teenust või mitte? Mida sa sellest arvad? Kas kaotate Netflixis Disney sisu?

Kui teile meeldivad materjalid, mida stuudio toodab, nautige nende vaatamist, kui need kättesaadavaks saavad.

Järgmine!

Allikas