Disney + töötab nüüd Linuxis probleemideta

Neile, kes on paralleelselt reaalsuses lõksus või on Thanose käe läbi „kadunud”, on Disney’l nüüd voogedastusteenus nimega Disney + (kui palju loovust õige ???), mis tuleb konkureerima sektori teiste teenustega, näiteks Netflixiga, Amazon Prime Video, teiste hulgas Hulu. Kuid sellel teenusel on probleem, see ei tööta “Linuxis”?

Teenus peaks Brasiilias debüteerima 2020. aasta novembri keskel, kuid ilma kindla hinnaga. USA-s maksab see 6,99 dollarit kuus, umbes R 29 dollarit kuus. Peale USA on see saadaval Kanadas ja Hollandis ning mujal planeedil on see teenus saadaval kogu 2020. aasta jooksul.

Need, kes teatasid, et Disney + Linuxis ei tööta, on inimesed OMG! Ubuntu! Ütleb, et levitamine ei tööta ja juurdepääsuks on vaja “alternatiivset lahendust”.

Nende sõnul oli see esialgne piirang tingitud sellest, et teenuses kasutatav DRM Widevine nõudis kõrgemat turvalisuse taset, kui Linuxis aktsepteeriti (1. tase). Teine teenus, mis võib seda tüüpi piirangutega silmitsi seista, on Netflix, mis ei paku resolutsioone FullHD ja 4k, kuid ülejäänud teenused toimivad hästi.

Uudiseid, et Linuxile on tugi saadaval, andis Disney + insener Justin Garrison. Allpool olev säuts:

See on väga hea, sest see näitab, et ettevõte ei soovi kliente oma platvormist välja jätta ja seetõttu on tal väga lai haare, kes selle sisu vaadata saab. Kas navigeerida Disney?

See artikkel ei lõpe siin, jätkake ideede vahetamist meie foorumis. Ma ootan sind järgmine kord, kallista.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.