DisplayMate peab nĂĽĂĽd Galaxy Note9 ekraani turu parimaks

SEE Samsung võivad seal olla oma puudused (ja kellel ikkagi pole?), kuid kui on piirkond, kus võime kõik nõustuda, et Lõuna-Korea ekraan. Piisab sellest, kui näete, et kahel viimasel paneelil on uhkusega spetsialiseerunud ettevõtte pealkiri „nutitelefoni parim ekraan” DisplayMate pärineb ettevõttelt: Galaxy S9 ja enne teda iPhone X – mida jah, toodab Samsung. Täna jätkub paradigma.

Samsung Galaxy Note9

DisplayMate’i sõnul see on Galaxy Note9 esitab nutitelefonile kunagi asetatud parima ekraani, mille värvitäpsus, heledus ja vaatenurgad on konkurentidest oluliselt paremad. Eksperdid on kiitnud 6,4-tollist Super AMOLED-paneeli eelkõige selle heleduse poolest: umbes 27% heledam kui Note8-l, tipuga 710 nitsidja sellel on 32% suurem kontrastsus täies heleduses (kui automaatse heleduse valik on sisse lĂĽlitatud).

Teine punkt, mida DisplayMate’i eksperdid kõige rohkem kiidavad, on värvitäpsus, aspekt, mis kauges minevikus on AMOLED-ekraanide puhul vaieldavaks muutunud. Ettevõtte sõnul on paneelid “peaaegu täiuslikest eristamatud” lisaks sellele, et nende värvimuutuse määr on kõigi turul olevate seadmete madalaim. Muud ekraani abil saavutatud salvestused, nagu näiteks suurem kontrastsussuhe, väiksem ekraani peegeldusvõime, vähem valgeid vaatenurga variatsioone ja palju muud.

Andes Note9 ekraanile maksimaalse „A +” hinnangu, klassifitseerus DisplayMate:

Galaxy Note9-l on kõige innovaatilisem ja suure jõudlusega nutitelefoniekraan, mida meie labor on kunagi katsetanud, purustades ja pĂĽstitades palju uusi ĂĽlalpool loetletud jõudlusrekordeid. See täidab oma tööd järjepidevalt ja saab rohelisi hinnanguid (suurepärastest suurepärasteni) kõigis DisplayMate’i testi- ja mõõtekategooriates – see on alles teine ​​ekraan, mis saab rohelisi hindeid kõigis kategooriates, misjärel see komplekteerib Galaxy S9. Jõudluse ja paneelide tipptaseme tase on iga aastaga kasvanud ning nĂĽĂĽd on Galaxy Note9 tõstnud lati palju kõrgemale.

Kas Apple ütleb selle kohta järgmisel kuul midagi?

Android Centrali kaudu