djay 3.0 lihtsustab teie ärimudelit; Värskendusi saavad ka Stuff, Nubank ja Nike Run Club

Arendajatel on sel nädalal pall käes: oleme postitanud huvitava värskenduse populaarsest rakendusest Rakenduste pood Esmaspäev ja teisipäev ning siin oleme tagasi rohkemate värskendustega, mis väärivad esiletõstmist. Vaadake järgmist:

pasknäär

Segamis-, redigeerimis- ja DJ-rakendus alates algoritm sai oktoobris Apple’i viimases peaesitluses ĂĽlekaalus ĂĽhe uue iPad Pro jaoks optimeeritud rakenduse. NĂĽĂĽd toob Djay värskendus uudiseid Apple’i uude tahvelarvutisse ja veelgi enam, lihtsustab selle ärimudelit struktuuriks. palju lihtsam.

NĂĽĂĽdsest on Djay 3.0 universaalne ja tasuta rakendus, mis on saadaval iPhone’ile ja iPadile; Mõnda funktsiooni saab kasutada tasuta ja enamik neist on lukustamata Djay Pro tellimuse kaudu tasulised 19 R $ kuus või 148 R $ aastas – muutus eelmisest mudelist, kus mitmete Djay kaubamärgi all olevate rakenduste seeria mĂĽĂĽdi või tehti iPhone’ile ja iPadile kättesaadavaks erinevate funktsioonide ja hindadega.

Djay Classic (teenuse tasuta versioon) sisaldab mitmeid funktsioone, mis varem olid saadaval ainult rakenduse tasulises versioonis, nagu klassikaline segamine ja integreerimine Spotify’ga; Pro versioon toob omakorda kõik varem kõikidel platvormidel saadaval olevad tööriistad. See rakendus on ka ĂĽks esimesi, kes toetab uue iPad Pro USB-C-porti: oma töövoo täiendamiseks saate ĂĽhendada välisseadmeid, näiteks helikontrollereid ja protsessoreid.

Taotlustel on üks nädal prooviperioodi; kasutajad, kes on varem ostnud ühe iddimi algoritmirakendustest, saavad osta üheaastase paketi Djay Pro erihinnaga.


Djay rakenduse ikoon - DJ ja mikseri tehisintellekt

3. leht

Ăśhel maailma populaarseimal ĂĽlesannete korraldajal on Apple’il ka uudiseid: iPhone’i ja iPadi jaoks mõeldud versioonides on Things 3 nĂĽĂĽd pimedas reĹľiimis – mis on saadaval mitte ĂĽhes, vaid kahes erinevas reĹľiimis.


Asjad 3 rakenduse ikoon


Lehe ikoon 3 iPadi rakenduse ikooni jaoks

Tänav “Tume” jättes liidese domineerivaks tumehalliks, sobivamaks LCD-ekraaniga iPhone’i ja iPadi mudelitele; “Must” reĹľiim annab omakorda täiesti musta välimuse, mis näeb OLED-paneeliga varustatud iPhone’i puhul hea välja. Valite, milline neist kahest reĹľiimist on teie lemmik, ja asjad 3 aktiveerib selle automaatselt alati, kui teie ekraan on 25% või vähem helge (see arv on reguleeritav) – või alati, kui lubate selle loomulikult käsitsi.


Asjad 3 rakenduse ikoon

Hal 3 for Mac – millel oli oma tume reĹľiim ammu enne macOS Mojave – sai ka väikese värskenduse, kus oli võimalik valida, kas liides on heledas või pimedas reĹľiimis, hoolimata sĂĽsteemi eelistustest.

Pidage meeles, et kõik iOS-i ja macOS-i värskendused on neile, kellel juba on leht 3, tasuta.

Nubank

Omakorda toob Brasiilia ĂĽks populaarsemaid digipankasid rakendusse ka oma klientide seas ĂĽhe oodatuima funktsiooni: funktsionaalsuse deebet.


Nubanki rakenduse ikoon

Nubank 7.0.23 iOS-i jaoks on endiselt varases staadiumis, testimine – praegu vabastatakse deebetfunktsioon ainult piiratud arvule kasutajatele, enne kui rakenduse järgmises versioonis levima hakatakse. Kuid see on pankade jaoks oluline samm teiste traditsiooniliste institutsioonidega ĂĽhinemiseks.

Nike Run Club

Lõpuks võidab spordihiiglase töötav rakendus värskenduse, mis keskendub peamiselt Apple Watchile.


Nike Run Club rakenduse ikoon

Nike Run Club 5.21 abil saavad Apple Watchi kasutajad rakenduse andmetega (kiirus, kaugus, kestus ja palju muud) seoses uusi komplikatsioone, mida saab Infographics’i vaadetesse paigutada. Neid tĂĽsistusi saate juhtida ja konfigureerida iPhone’i rakenduses Watch.