DJI AirSense - droonide mõistmise tehnoloogia lennukite ja helikopterite tuvastamiseks

DJI AirSense – droonide mõistmise tehnoloogia lennukite ja helikopterite tuvastamiseks

seda ei saa eitada DJI on droonide osas üks turvalisuse kõige rohkem investeerinud ettevõtteid, ükski teine ​​sarnase kvaliteediga toodetega ettevõte ei investeeri nii palju nendesse omadustesse oma toodetes, see nähtub nende droonide arengust, GPS-süsteemidest anduriteni, mis tänapäeval olemas on suuremal arvul, võimaldades droonidel "näha" kõikides suundades.

Uusima tehnoloogia tutvustus AirSense, mis koosneb põhimõtteliselt vastuvõtjate kasutamisest droonide ja lennukite (nt lennukite ja helikopterite) kokkupõrgete tuvastamiseks ja ärahoidmiseks, näidates, kuidas ettevõtted on teistest ees, püüdes oma tooteid ohutumaks muuta, kuna need muutuvad ka populaarsemaks.

DJI AirSense'i ametlik veebisait

Selle artikli eesmärk on tehnoloogiat täiendavalt selgitada AirSense ja selle eelised, nagu öeldud, et see võtab vastuvõtjalt signaali ADS-B alates lennukid ja helikopterid kõrval 2020. aastal ilmunud 250 grammi või enama mudeliga DJI droonid.

Iga DJI droon, mille mass on ĂĽle 250 grammi ja mis vabastati 1. jaanuaril 2020, toetab AirSense'i

DJI teatel suudab AirSense lennukid ja helikopterid kaugelt tuvastada, palju rohkem kui see, mida droonipiloodid kuulevad või näevad, pakkudes valikuid, mida saab teha.

See tehnoloogia pole DJI droonides uus, kuid seni oli see olemas vaid mitmetes professionaalseks kasutamiseks mõeldud mudelites (Matrice 200 seeria ja Mavic 2 Enterprise) ning saab nüüd tarbijamudeli osaks, seades seda tüüpi toodetele uued ohutusstandardid, sammud hiiglane selle segmendi arengus, mis loomulikult sunnib kogu turgu võtma kasutusele sarnast tehnoloogiat, kuid peamised konkurendid tarbe droonides ei saa oma tooteid populariseerida, et konkureerida DJI-ga, kuna seda on palju keerulisem teostada.

Allolevas videos räägivad DJI esindajad ja Ameerika julgeolekuagendid sellest, kui oluline on see süsteem droonituru jaoks, ning ka süsteemi toimimisest, mille kontseptsioon on paigaldatud droonidele, mis on võimelised püüdma signaale lennukite ja kopterite poolt, millel on jälgimissüsteem ADS-B on vaikimisi installitud.

DJI on ka sellise teerajaja nagu "back home", näiteks tehnoloogia, mis paneb droonid naasma stardipaikadesse, mis nüüd küll mitte ainult mudelis olemas pole, kuid mis on muutunud turustandardiks ja esinevad mudeliseeriana, kõigil integreeritud GPS-idega. Veel üks tehnoloogia, mille ta on rakendanud ja on seotud ka turvalisusega, Geofencing ütleb "droonidele", kus ta võib lennata või mitte või isegi millist suhtumist on võimalik teatud piirkondades saavutada, oleme sellest tehnoloogiast juba arutanud siin NFZ-i käsitlevas artiklis ( No Fly Zone)).

Geofencing on sĂĽsteem, mis loob piirangud droonidele lendamiseks ainult lubatud alal

Pühendumisena sellele, mida ettevõte nimetab "Kõrgendatud turvalisus"otsetõlkes" parandatud turvalisus "pani ta 10 punktiga alustades AirSense'ist, mida peavad droonitootjad ja valitsusametnikud järgima kogu maailmas, et droonilennud oleksid ohutumad.

Vaadake ĂĽksikasjalikult DJI soovitatud 10 sammu

10 punkti on:

  1. DJI paigaldab ADS-B vastuvõtja kõigile uutele droonidele, mis on suuremad kui 250 g
  2. DJI töötab välja uue automaatse hoiatuse droonipiloodidele, kes lendavad pikki vahemaid
  3. DJI moodustab Safety Fathers Groupi, et täita regulaatorite ja tarbijate ootusi
  4. Lennundussektori kontsern peab välja töötama standardid droonide juhtumitest teatamiseks
  5. Kõik droonitootjad peavad paigaldama geofencing ja kaugtuvastuse
  6. Valitsus peab taotlema kaugtuvastust
  7. Valitsus peab uute droonipiloodide jaoks nõudma kasutajasõbralikke teadmiste katseid
  8. Valitsus peab selgelt määrama tundlikud teeninduspiirkonna piirangud
  9. Kohalikud omavalitsused peavad suutma reageerida selgetele ja tõsistele drooniohtudele
  10. Valitsus peab parandama õiguslikku reageerimist ebaturvalistele droonitoimingutele

Mõned punktid muudavad droonide lendamise protsessi "keerukamaks" alates lõpptoote väärtuse suurendamise küsimusest, sest uus ja teoreetiliselt kallim süsteem, aga ka pilootide põhinõuanded, See on omamoodi sertifikaat lisaks lennupiirangualale, näidates, et DJI on selles osas erinev ettevõte, teoreetiliselt isegi mängib selle vastu, kuna mõned punktid takistavad seda tüüpi toodete populariseerimist.

Artikkel /

Paljud ei tea, et suurema osa droonide eemaldamiseks on vaja teha mitu protseduuri

Nüüd, nagu oleme mitu korda öelnud, on DJI ainus ettevõte, mis praeguse stsenaariumi korral saab seda tüüpi massiinvesteeringuid teha, kuna 2018. aasta aruande kohaselt on sellel 74% kogu maailma drooniturust, seega on tal palju suurem investeerimisjõud kui muud ettevõtted, nii sularahas kui ka tulevase ettevõtte otsimisel. On loomulik, et droonituru arenguks peab ettevõte olema kaasatud, sest aktsiatega, milles ta osaleb, on tavaliselt palju suuremaid praktilisi tulemusi.

Peame ka märkima, et DJI on Hiina ettevõte, kuid omab väga tugevat kohalolekut Ameerika turul, tarbijates ja ka ettevõtetes, seega on palju kahtlusi meetmete mõju osas, mida Ameerika valitsus võib selle suhtes võtta, eriti kuna USA valitsus on teatanud kahtlusest. ettevõte jagab Hiina valitsusega oma klientide droonide lennuandmeid, mida ettevõte eitab.


Uuendamine 01.12.2019 – Veel ĂĽhe väga huvitava tehnoloogia, mis on seotud ka turvalisusega, kuulutas DJI välja 2019. aasta novembris. See on nutitelefonide / tahvelarvutite rakendus, mis näitab kõiki ringi lendavaid droone, loogiliselt peale seda, kui selle on välja töötanud DJI, ja GPS-funktsionaalsusega, mis seotud ettevõtte rakenduste kasutamisega.

DJI lubab kõigil oma droone jälgida läheduses

Kontseptsioon on üsna lihtne, nagu DJI drooni juhtimise rakendus (DJI Go 4, DJI Fly jne). Lennuandmete saatmine DJI serverisse, idee näidata osa sellest infost teise rakenduse kaudu, millel pole drooniga mingit pistmist, vaid ainult tööriistadega, mis on mõeldud teabe saamiseks visuaalne lendav droon. Ettevõte ei ole veel teatanud, kas sellised rakendused tõmbavad teavet võrkude kaudu, mida toetatakse Interneti-ühendusega seadmete kaudu, või serveri GPS-andmete abil edastatud teabe juhtimise kaudu, antud juhul paremate mõõdikutega, kuna seadme osad ei pruugi olla ühendatud Internetti ega teata seetõttu lennu serverist.


Allpool on video Joo Viana kohta, kes aitas meid artiklis artiklis sellest, mis peab Brasiilias lendavate droonide osas seadusesse jääma. Joo paneb selle Airsensi põhipunktid väga huvitavasse video.

(tagsToTranslate) airsense (t) dji (t) droon (t) julgestus droon (t) ads-b (t) dji flysafe (t) flysafe (t) vastuvõtja (t) vastuvõtja (t) vastuvõtja ads-b (t) õhusõiduk (t) helikopter (t) droon airji (t) kaameraga droon (t) professionaalne droon (t) ohutu droon (t) turvat droon