DJI vastab USA valitsusele: "Tarbijaandmed pole meie konto"

DJI vastab USA valitsusele: "Tarbijaandmed pole meie konto"

A Hiina DJI tootja avaldas ametliku vastuse Julgeolekuministeerium (ingliskeelsest lühendist DHS) alates Ameerika Ühendriigid, täpsustades, et tema tarbijaandmed ei ole ettevõtte konto ja et nad ei raja oma äritegevust sellele.

Uudised

Julgeolekuministeeriumi sõnul võivad DJI droonid Hiinasse saata tundlikke andmeid

Ettevõtte ametlik avaldus avaldatakse veebisaidil DJI sõlmpunkt, kus tootjad väidavad, et eesmärk on pakkuda droonidele usaldusväärset platvormi. Ettevõtte sõnul ületas lennuk vähemalt USA julgeolekuministeeriumi soovitatud samme.

Nagu näitab DJ Drone veebisait, on viis, kuidas DJI kasutajaandmeid ja turvalisusega seotud probleeme käitleb, mitu korda kahtluse alla seatud. Nüüd on ettevõte sattunud keset Ameerika Ühendriikide ja Hiina vahelist kaubandussõda, mille tagajärjel on USA ettevõtetel keelatud äritegevus Huawei.

Väljaande sõnul on USA ettevõtetest droonide ja DJI toodete ostmise takistamine oluliseks probleemiks sellest mudelist sõltuvatele organisatsioonidele ja asutustele. Päästjad, politseijaoskonnad ja tuletõrjujad kasutavad seda vidinat isegi inimelude päästmiseks. Praegu on mitmeid alternatiive, mis sobivad DJI toodete võimaluste ja kulude / eelistega.

Mis juhtub nüüd Huawei telefonidega? Ja kuidas on ettevõtte tulevikul?

"Oleme näinud kommentaare USA julgeolekuministeeriumi hiljutiste tööstussuuniste kohta ja tahame kasutada võimalust jagada oma vaatenurki. DHSi tööstuse hoiatuses soovitatud leevendusmeetmed on kooskõlas meie parimate droonide parimate tavadega. Oleme välja töötanud Viimased 12 aastat, mida on juhtinud meie globaalne inseneride meeskond ja mis on välja töötatud koostöös meie lõpptarbijatega, alates avaliku julgeoleku kangelastest ja teedrajavatest ettevõtetest kuni USA föderaalvalitsuseni. "– DJI ametlik avaldus

Via: DroneDJ Allikas: DJI Hub. (TagsToTranslate) dji (t) valitsus (t) Ameerika Ühendriigid (t) usa (t) vidinad (t) turvaosakond (t) dhs (t) andmed (t) tarbijad (t) tarbijad (t) privaatsus (t) vastused (t) ettevõtte (t) spionaaži jälgimine (t)