Dokumendid saavad failide vahetu jagamise; Djay, Vectornator, Yoink, Slack, ESPN ja TestFlight on värskendatud

Kuidas oleks uue vooga põnevate värskendustega App Store’i oluliste rakenduste jaoks? Läheme tänaste uudiste juurde!

Lugemisdokument


Rakenduse Dokumendid praegune ikoon

NĂĽĂĽd saate rakenduse versioonis 6.9.1 jagada mis tahes faili või kausta kohe läheduses oleva iPhone’i või iPadiga. Ainus eeltingimus on see, et Documents oleks installitud ja mõlemas seadmes aktiivne.

Samuti on võimalik faile veebist alla laadida, kasutades mõnda muud rakendust. Uudiste täienduseks sobivad dokumendid nüüd vietnami keelega.

pasknäär


Djay rakenduse ikoon - DJ ja mikseri tehisintellekt

Djay versioonil 3.1 on palju uusi funktsioone, sealhulgas uus versioon paketile silmus, näidiste ja visuaalide pakkimine, uus PRO-reĹľiim kahega tekk iPhone’is võimalus kohandada proovivõtja (sh oma proovide ĂĽmberkorraldamine, salvestamine ja importimine), täisekraaniga meediumiteek Klassikaline ja neli reĹľiimi tekk iPadis, Beat HĂĽppa ja Automixi algus- / lõpp-punkt ĂĽlemineku juhtimiseks.

Lisaks toetab see nüüd Siri otseteede funktsiooni (Automixi käivitamiseks häälkäskluste kaudu), sellel on eraldi liugur proovivõtja helitugevuse juhtimiseks ja looper toetab iseseisvalt Numark Party Mix Pro MIDI kontrolleri ja ka VoiceOveri jaoks ülemineku kestust 0 baari. Looper ja lugude lugemiseks lugemiseks, kui MIDI kontrollerit kasutatakse muu hulgas ka muusika otsimiseks.

Vectornator


Vectornator X rakenduse ikoon: Tarkvara kujundus

Rakenduse versioon 2.4 (hiljuti välja antud) lisab häid uudiseid, sealhulgas võimalust otseteede kasutamiseks ja SonarPeni tuge.

Yoink


Yoinki rakenduse ikoon - lohistage

Yoinki kasutajad saavad nĂĽĂĽd rakendusi ekraanil hõlpsamini ĂĽmber paigutada, lihtsalt rakenduse akent ennast lohistades. Peale selle on Continuity Camera funktsioon nĂĽĂĽd toetatud ja võimaldab salvestada fotosid / dokumente oma iPhone’ist või iPadist otse Yoinki.

NĂĽĂĽd saate failil paremklõpsata ka nupul „Salvesta nimega” ja faili mitte ainult teisaldada / kopeerida, vaid ka faili ĂĽmber nimetada, sirvimiseks kasutada klaviatuuri, salvestada fail Yoinki faili lohistades (lohistades hoidke all klahvi Fn), keelake Yoink ajutiselt midagi lohistades (lohistades hoidke all klahvi Fn) ja lisage kiiresti lõikepuhvri sisu Yoinki (vajutage kaks korda klaviatuuri otseteed – vaikimisi F5).

Lõtv


Rakenduse ikoon on lahti

Ettevõtte enimkasutatav suhtleja on omandanud uudsuse, mida brasiillased juba ammu ootasid: meie keele tugi! Selleks peate sisestama rakenduse seaded ja muutma keelt – kahjuks meie testides see ikkagi ei töötanud. Saate aru … ?? ‍♂️

ESPN


ESPN-i rakenduse ikoon: reaalajas video ja mängud

NĂĽĂĽd saate jälgida kõiki oma lemmikmängijaid (Neymar, Messi, Cristiano Ronaldo, LeBron, Curry, Brady ja paljud teised). Rakendus kuvab ka isikupärastatud tulemusi, videoid ja uudiseid “Maja” ja tulemus “.

Mängijate loend ja statistika on ümber kujundatud ja võimaldavad teil kogu rakenduses üksikasjalikku teavet vaadata. Peale selle on muidugi märkimisväärsed veaparandused ja optimeerimised.

TestFlight


Rakenduse TestFlight ikoon

Apple’i testimisplatvormi rakendus on parandanud tõlkeid teistesse keeltesse, ĂĽhilduvust iOS-i otsinguga, parandanud teksti joondamist ja navigeerimist ning mitmeid veaparandusi.