Dokumentaalfilm “Rami Malek: Becoming Freddie” on saadaval Apple Musicus

Dokumentaalfilm “Rami Malek: Becoming Freddie” on saadaval Apple Musicus

Vaadake Kuldgloobuse võitnud filmi “Boheemlaste rapsoodia” ja tahan teada, kuidas näitleja on Rami Malek valmis laulja mängimise (raskeks) rolliks Freddie Mercury? Kui olete klient Apple Music, seega soovitan seda dokumentaalfilmi soojalt “Rami Malek: Freddieks saamine” (“Rami Malek: Becoming Freddie”), saadaval ainult platvormil Voogesitus Apple’ilt.

Sisemine vaade @ ItsRamiMaleki võidukas esinemisele aadressil @BoRhapMovie ja pühendumus kõigi aegade ühe suurema rokkari kujutamisele. Esmalt vaadake Apple Musicus: apple.co/-BecomingFreddie

Selles 16-minutises dokumentaalfilmis kirjeldatakse üksikasjalikult lavatagust ja Ameerika näitleja pühendumust autentsusele Queeni laulja esituses. Samuti on tegelase fännid teadlikud sellest, kuidas Malek filmi jaoks Mercury ikoonilise füüsilise välimuse ja stiili jäädvustas, samuti intervjuudest Brian May ja Roger Tayloriga.

Apple Musicu tellijatele saadaval olev dokumentaalfilm on kättesaadav ka kõigile, kes ostavad filmi koos muu spetsiaalse sisuga iTunes Store’ist. “Boheemlaste rapsoodia” ilmub Apple’i sisupoodides 7. veebruaril.

Kanadas iPhone’i kaudu