Dollify edu muutis teised koomiksirakendused populaarseks

Dollify edu avab ukse teistele sarnastele teenustele populaarsuse võitmiseks. Nii on see iDolly – Avatar Creatoriga, kellest sai sel reedel Apple’i poe enim allalaaditud rakendus (28). App Store’i nimekirja kolmas koht läheb platvormile Character Maker – Doll Avatar – mis võimaldab luua ka kasutaja pilti peegeldavaid digitaalseid numbreid. Järgmisena heitke pilk koostatud TechTudo rakenduse näidustustega, mis võimaldavad sarnaselt Dollify’le luua oma avatari.

Dollify: kuidas teha nukke ja jagada neid Instagramis või WhatsAppis

Dollify: avastage karikatuurirakendus, mis on Brasiilias uus edu

Dollify: avastage karikatuurirakendus, mis on Brasiilias uus edu

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Dollify on rakendus, mis annab kasutajatele võimaluse oma karikatuur luua. Platvorm pakub täiustatud avatari kohandamist – saate oma kujundusse lisada isegi sardiinid.

Kasutajad saavad valida nuku naha, silmade ja isegi ripsmete, kulmude ja suu kuju. Kohandamine ei peatu sellega: teie disainilahenduste, aga ka prillide, kaelakeede ja muude aksessuaaride rakendamiseks on mitu soengu- ja värvivalikut.

Alguses sai rakenduses teha ainult naissoost kohandusi. Eelmisest nädalast alates on teenuses saadaval ka meessoost numbrid – mis võib olla aidanud kaasa selle järsule populaarsusele. Meestegelase kasutamiseks peate paketi alla laadima platvormile. See teenus on tasuta, kuid isikupärastamise ĂĽksuste avamiseks on võimalik saada ka kõrgema taseme kasutaja.

Samuti võimaldab Dollify kasutajatel hõlpsasti jagada viimast karikatuuri sotsiaalsetes võrgustikes nagu WhatsApp, Facebook, Twitter ja Instagram. Heitke pilk juhendajale, kuidas oma nukk kokku panna ja seda sõpradele näidata.

1 neljast Rakendus Dollify võimaldab kasutajatel luua oma karikatuure, mida sotsiaalvõrgustikes jagada – Foto: (Reproduction / Maria Dias)

Rakendus Dollify võimaldab kasutajatel luua oma karikatuure, mida sotsiaalvõrgustikes jagada – Foto: (Reproduction / Maria Dias)

2. iDolly – Avatari tegija

IDolly – Avatari looja on selles loendis kõige sarnasem rakendusega Dollify. Saadaval ainult iPhone’ile (iOS), eeldus on samuti lihtne: valige oma avatari sugu, isikupärastage seda ja jagage tulemusi sõpradega.

Kujundusi saab kohandada alates esemetest, näiteks näoelementidest, kuni kõige keerulisemate, näiteks riiete ja aksessuaarideni. Rakenduse tasuta versiooni jaoks pole palju võimalusi avatud – kui Dollify pakub tasuta erinevaid allahindlusi ja värve, siis iDollyl on ainult 14 valikut väljaspool premium-kategooriat.

Haruldased on ka näiteks silmade värvi, kulmude tüübi, nina ja suu kuju ning aksessuaaride isikupärastamise võimalused. Rakendus kompenseerib lõpuks nii avatari graafikas, mis on teistest võimalustest veidi keerukam, kui ka intuitiivses ja visuaalselt meeldivas liideses.

IDolly kaudu piltide loomisel pole piiranguid. Samuti lubab rakendus regulaarselt värskendada, et tuua teile uusi kollektsioone koos avaldamata esemetega, et teie nuku isikupärastada. Selle loomise lõpus võimaldas see rakendus ka sotsiaalvõrgustike kaudu sõpradega pilte jagada.

2 4-st iDolly pakub avatari loomise teenust, mis sarnaneb Dolify’iga; rakendus on saadaval ainult iOS-i jaoks – Foto: (paljundamine / Maria Dias)

iDolly pakub Dolifyle sarnast avatari loomise teenust; rakendus on saadaval ainult iOS-i jaoks – Foto: (paljundamine / Maria Dias)

3. Tähemärkide tegija – Avatari nukk

Character Maker – Avatari nukk on tasuta ja saadaval ka ainult iPhone’i (iOS) sĂĽsteemidele. Platvormilt loodavad kujundused järgivad kawaii esteetikat, mis viib need karikatuuripiltidele lähemale ja muudab need kasutaja originaalpildist veidi kaugemale.

Lihtne ja dünaamiline platvormi liides. Rakenduse juurde pääsemisel peab kasutaja isikupärastamiseks valima nais- või meesavatari. Näoelementide nahatooni, silmade kuju, juuste tüüpi ja värvi ning muid füüsikalisi omadusi on võimalik reguleerida. Avatari üksuste värvi muutmiseks peate need valima ja valitud paneelidel soovitud värvi valima.

Erinevalt teistest selles loendis olevatest rakendustest pole Character Maker Dollil palju kohandamisvõimalusi – neile kõigile juurdepääsuks peate olema esmaklassiline kasutaja. Vaatamata sellele on võimalik luua näoilmeid, mida muudes rakendustes ei eksisteeri – saate valida elemendid, mis näitavad teie avatari oma keele väljumisega, närivad nätsu, karjuvad või väljendavad muid tundeid.

Avatari täiustamiseks on võimalik lisada lisavarustust nagu prillid, sallid, kindad, tiivad ja isegi taust. Lõpus saate pildi alla laadida, rakenduse galeriisse salvestada või rakenduse kaudu sotsiaalsete võrgustike kaudu sõpradega jagada.

3 of 4 koos Character Makeriga saate luua oma versiooni kawaiist avatari kujul – Foto: (Reproduction / Maria Dias)

Character Makeriga saate luua oma versiooni kawaiist avatari kujul – Foto: (Reproduction / Maria Dias)

Zepeto on midagi enamat kui lihtsalt karikatuurirakendus: Zepeto toimib ka sotsiaalse võrgustikuna. Androidile ja iPhone’ile (iOS) saadaval olev rakendus võimaldab teil luua isikupärastatud avatareid ja asetada need platvormilt teiste kasutajate nukkudega suhtlemiseks. 2018. aasta novembris sai Zepetost kõige enam allalaaditud rakendus Ameerika Ăśhendriikide App Store’is.

Zepeto avatari loomise protsess erineb veidi eespool nimetatud programmidest. Kõigepealt peab kasutaja tegema selfie, mida rakendussüsteem kasutab märkide automaatseks loomiseks. Neid saab hiljem isikupärastada erinevat tüüpi nahatoonide, juuste, habeme ja aksessuaaridega.

Zepeto erinevus tuleneb võimalusest lisada füüsilistele liikumistele ja fraasidele digipilte. Seda funktsiooni kasutatakse esitluste loomiseks teie suhtlusvõrgustiku profiilides ja see on esimene suhtlus teiste kasutajatega. Ikka saate neid kutsuda oma avatari abil soovitatud toiminguid tegema. Mäng on salvestatud pildile, mida saab kasutada taustal või jagada teistes sotsiaalsetes võrgustikes.

Rakenduse liides on interaktiivne ja seda on lihtne käsitseda. Rakendus on tasuta, kuid rakenduse virtuaalsest poest saab osta mõningaid funktsioone – näiteks riideid, aksessuaare ja uute fĂĽĂĽsiliste liikumiste avamist.

4/4 Zepeto rakendus töötab sotsiaalse võrgustikuna: loote avatari teiste kasutajate märkidega suhtlemiseks – Foto: (Reproduction / Maria Dias)

Zepeto rakendus toimib suhtlusvõrgustikuna: loote avatari teiste kasutajate märkidega suhtlemiseks – Foto: (Reproduction / Maria Dias)