Dominios.pt pakub andmete varundamiseks 5 GB

Dominios.pt pakub andmete varundamiseks 5 GB

Flesk Telecomi hallatav Portugali teenus Dominios.pt pakub oma klientidele juba uut töölaua varundamise funktsiooni, pakkudes 5 GB vaba ruumi. Ettevõte plaanib varsti turundada oma teenuse Backup.pt.

Varundusteenus on saadaval enam kui 30 tuhandele kontole, mis on juba domeenis Domínios.pt registreeritud, ütles Tees Bruno Carlos, Flesk Telecomi peadirektor, kellel on selle ärivaldkonna laiendamise projekte. Piisab, kui vähemalt üks teenus on kaubamärgiga sõlmitud, et saaksite seda ruumi varunduse loomiseks kasutada.

Flesk Telecom määratleb ka teenuse Backup.pt strateegia, mille kasutustasemed on erinevad, vahemikus 50/100 GB kuni 2 terrassi. 5 GB on tasuta ainult Dominios.pt tellijatele ja see ei sisalda uute teenuste ärilisi pakkumisi.

Kogu teenus on loodud hõlpsaks konfigureerimiseks, määrates kasutaja või võrguhalduri, millises sageduses ja milliseid varukoopiaid teha. See tarkvara töötab PC- ja Mac-seadmetes ning andmed on enne saatmist krüptitud, ainult kasutaja teadmiseks.

Soovimata hinnaskaalat tõsta, garanteeris Bruno Carlos lihtsalt, et need on “väga agressiivsed ja väga madala väärtusega”, asetades konkurentide, nimelt Portugal Telecomi Google Drive’i ja SmartCloudi teenuste hindadele võrdleva riba. Ja eesmärk on ka rahvusvaheliste pakkumiste käivitamine.

Hoolimata panusest reservide valdkonnas, tunnistab Bruno Carlos, et mõned Portugali ettevõtted näitavad endiselt üles regulaarsete kaugfailide koopiate tegemise tundlikkust. Kuid see on valdkond, mis kipub kasvama, kui suureneb teadmine teabe kaitsmise vajadusest ning vastuseks üleliigsete süsteemide ja katastroofide taastamise regulatiivsetele nõuetele.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees