contador gratis Saltar al contenido

Donald Trump tegi koostööd Elon Muskiga ja kaitses oma luba tehase taasavamiseks Californias – Äri

Donald Trump tegi koostööd Elon Muskiga ja kaitses oma luba tehase taasavamiseks Californias - Äri

COVID-19 pandeemia keskel otsustas Elon Musk kohalikele võimudele väljakutse esitada ja jätkata tootmist California automaatse koostise tehases. Nüüd ja muutides olukorra vaieldavamaks, on USA president Donald Trump taganud end Tesla tegevjuhi poolel, väites, et riik peab laskma ettevõttel ja Elon Muskil tehase avada. Selle rahulolematuse taustal on võimalik tehase edasine kolimine Texasesse.

Kui üks koroonaviiruse vastases võitluses on tehaste sulgemine, on üks samm ümber Elon Muski juhtumi. Esmaspäeval teatas suurärimees Twitteris, et Tesla jätkab tootmist, mõistes, et see läheb vastuollu Alameda Regency määrustega, mida on sellest ajast peale töödeldud. "Kui keegi vahistatakse, laske mul," ütles ta toona.

Samal päeval selgitas ettevõtte tegevjuht ühes teises säutsus, et riigivõimud nõustusid taasavamise, kuid kohalikud võimud olid selle tegevuse blokeerinud. Lisaks ärritas ärimeest ka asjaolu, et tegevuse jätkamiseks kiideti heaks teine ​​monteerimisliin ja Tesla nr.

Otsus tehti pärast California võimude kuulsat haru. Näiteks aprillis oli Elon Musk vastu vangistamisele ja strateegiale panna kõik koduarestisse ".

Kaks päeva pärast seda otsust tuli Donald Trump näitama, et ta on Elon Muski poolel, väites, et California peab lubama tehase uuesti avada. Ärimees vastas USA presidendi säutsule, tänades teda.

Reutersi andmetel oli Californias Fremontis asuv tehase parkla pärast Elon Muski otsust "täis". See reaalsus erineb eelmisest nädalast, kui liikumas nähti väga vähe autosid ja veoautosid.