Doppler võimaldab teil korraldada oma muusikakogu otse iOS-is

Alates Spotify’st on Apple Music ja piiratud ettevõtted domineerinud muusikakuulajate mõtetes ja kõrvades ĂĽle kogu maailma juur muusikakorralduses on nad põhimõtteliselt maha jäetud – ja ma võtan enda eeskuju, olles aastaid töötanud kõigi oma lemmikartistidega ja nĂĽĂĽd sealsamas iTunes’is suurepäraselt organiseeritud raamatukogu ehitamisel koide kätte ja asendades ĂĽhe esitusloend Spotifys.

Neile kartmatutele mässulistele, kes naudivad jätkuvalt oma muusikafailide hoidmist, tekib probleem: teie kogu haldamine on Macis või PC-s lihtne, kuid mobiilseadmes peaaegu võimatu. Rakendus Doppler piisav selle piirangu parandamiseks (proovimiseks).


Vabandust, rakendust ei leitud.

See rakendus on oluline liitlane kasutajate vastupanu osutamiseks Voogesitus ja eelistavad omada oma raamatukogu, mis on võrguĂĽhenduseta kättesaadav ja täiuslikult korraldatud nii, nagu neile kõige mugavam on. Doppleri abil saate importida oma iTunes’i ostud või rakendusse Failid salvestatud helifailid; sisseehitatud metaandmete redaktor tagab, et jätate lugudele alati õige teabe.

Paljundamise osas on rakendused a mängija väga põhjalik, võimalustega oma lugusid esitaja, albumi või žanri järgi eraldada, põhjalik otsingutööriist ja hõlpsasti muudetav järjekord; see toetab muidugi ka Voogesitus seadme jaoks (Bluetoothi ​​või AirPlay kaudu).

Pange tähele, et ma räägin ainult lauludest, kuid Doppler võib olla ka hea platvorm SoundCloudist või mõnelt muult platvormilt alla laaditud podcastide episoodide korraldamiseks – tegelikult toetatakse kõiki MP3-, FLAC-, AAC- või WAV-vormingus helifaile, nii et saate lasta fantaasial lennata. joosta metsikult ja kasutage rakendust vastavalt oma soovile.

Hiljuti välja antud versioon Doppler 1.2 toob veel ĂĽhe kasuliku funktsiooni: laienduse Safari jagamismenĂĽĂĽsse, mis võimaldab lisada Internetist alla laaditud faile (näiteks amatöörartistide lugusid või mikstuurid Näiteks tasuta DJ) otse brauserist. Ka värskendused toetavad jooksmine Last.fm ja tööriist, mis otsib automaatselt albumi kujundust või tihendab teie lisatud lugusid – kuid soovi korral saate siiski oma teegist valida mis tahes pildi.

Doppler on App Store’is saadaval hinnaga 13 R $. Vaadake järele!

MacRumorsi kaudu