Dragon Quest Caboclo – MPB ja mängude segu

Renato Russo pikkuselt teine ​​lugu on äsja muudetud Dragon Quest Cabocloks, mis on üks hilisema paroodiaid. Eriti nohikutele ja mängijatele!

Pikkuselt teine ​​Renato Russo lugu ja see lihtsalt võitis homonüümfilmi, muutus just üheks parim paroodia hiljuti. Eriti nohikutele ja mängijatele!

Seda Castro vennad, mis on juba kĂĽberruumis tuntud MPB ja videomängu ekstsentrilise segu poolest, edestades populaarset muusikat Lääne-Caboclo looga videomängude kangelased otsin seiklust. Vaatamata Jaapanis enimmĂĽĂĽdud elektroonilise rollimängu nimele – Dragon Quest-, lõpevad sarnasused mänguga sellega! Kangelased ja muud tegelased, aga ka paroodia sĂĽĹľeed, lõi Marcos Castro ise, kellel kulus sõnade kirjutamiseks vaid ĂĽks päev.

Ajal 9 minutit muusika, Kangelase ja João de Santo Cristo lugu segunevad ja täiendavad teineteist. Kuid, Dragon Quest Caboclo esitleb õnnelikku lõppu, mida iga Legião Urbana fänn alati näha tahab.

Vanadel mängudel põhinevate animatsioonidega 8 – 16 bitti video, mis võtab umbes 8 kuud tuleb teha, sellel on kõik, et võita sĂĽdamed ja kõrvad nohikud ja mängurid Brasiilia välismaal!