Droon lendas Apple Pargi kohal, näidates juba hõivatud teadus- ja arendustegevuse hoonet ning andes meile arhitektuurilise orgasmi [atualizado 2x: mais vídeos!]

Droon lendas Apple Pargi kohal, näidates juba hõivatud teadus- ja arendustegevuse hoonet ning andes meile arhitektuurilise orgasmi [atualizado 2x: mais vídeos!]

Tavapäraselt toome siin videot kuust kuusse droon tee (peaaegu valmis) Õunapark vangistanud YouTuber Matthew Roberts ja Duncan Sinfield. Seekord aga rikkusime protokolli ja tõime selle salvestuse Igor Ameerika. Miks? Sest ta on väga fenomenaalne. Milline pilt, väike õde!

Lisaks sellele, et video on meeldiv silm, pakub see meile ka huvitavat teavet: ülikoolilinnaku uus teadus- ja arendustegevuse (R&D) hoone, mis on konfidentsiaalsuse ja selge anonüümsuse huvides eraldiseisev hoone suurest kosmoselaevast, on selle töötajad korralikult tööle võtnud piirkond. Lisaks on videol võimalik jälgida valminud ümbruse maastikku ning imetleda ehitise ja valgustuse arhitektuurilisi detaile. Norman Foster, sa väike värdjas.

Veel üks oluline teave: päikesepaneelide paigaldamine hoone ülaossa on jõudnud 80% -ni, samal ajal kui Steve Jobs'i teatril on suurejooneline kõver klaas, mis on endiselt kaitstud ja tundub olevat laval, mis pole liiga arenenud, kui nad tahavad "iPhone X" sinna viia, peavad nad lähikuudel jooksma.

Pärast selle video vaatamist esitasin oma pangakonto ebatervislikku seisundit arvestades ametlikult oma avalduse võtta MM VI Tour kellegi kohvrisse peites. Kes kvalifitseerub?

(AppleInsideri kaudu)

Uuendaja: Rafael Fischmann 30.03.2017 s 12:03

Nagu arvata võis, produtseeris täna video Matthew Roberts:

See on tõenäoliselt viimane, enne kui Apple'i töötajad hakkavad uut ülikoolilinnakut hõivama, nagu ettevõte hiljuti teatas.

(MacRumorsi kaudu)

II värskendus, autor Rafael Fischmann 31.03.2017 s 08:37

Kuu laine sulgemiseks on siin video Duncan Sinfield: